Цікаві сайти та інші ресурси, які допоможуть вивчити французьку мову

Доброго дня, друзі!

Зараз ми можемо побачити, яких можливостей надає людині знання іноземних мов. Звісно, минули ті часи, коли потрібно було сидіти перед підручником, зубрити правила та заучувати слова. Сьогодні у вивченні іноземної мови нам значно допомагають сучасні технології. Почерпнути знання ми можемо з багатьох сайтів, сторінок в соціальних мережах та блогів. Пропоную вашій увазі підбірку  YouTube-каналів, сайтів та сторінок, де ви зможете збагатити свої знання французької мови:

1. https://www.youtube.com/channel/UC8I-UIlXPNS4luC4iV7dRdQ - це канал під назвою Monde des Titounis. Він підходить для дітей, які починають вчити французьку. У дуже веселій формі подані різні теми, наприклад кольори, тварини, транспортні засоби та багато іншого. Також тут можна знайти цікаві пісні для початкового рівня.

2. https://www.youtube.com/channel/UCVgW9ZQaGBk6fsiPgE2mYDg - це канал Français avec Pierre. Це носій французької мови, який доступно пояснює правила граматики, відмінності між певними словами, у цікавому вигляді та з прикладами подає лексику. Також він веде свою сторінку в інстаграмі https://www.instagram.com/francaisavecpierre/ , де пояснює нюанси та труднощі, з якими можуть спіткнутися учні. Автор тут подає різні рубрики, такі, як часті помилки, яких допускають учні та фразеологізми, які використовуються у побутовому житті французами.

3. https://www.youtube.com/channel/UC2o0DMNx5tmqtKEkH8P5VWw - ще один YouTube-канал, на якому пояснюються різні теми з відповідними ілюстраціями, що значно полегшують сприйняття.

4. https://www.youtube.com/channel/UCqWPNOV-lNbeZQ74hbaCONA- це YouTube-канал під назвою Alain le Lait, на якому є чудові ролики, у вигляді пісень, які навчають лексики. Наприклад, за допомогою таких коротких відео можна вивчити цифри, дні тижня, тему їжі та інше.

5.https://www.francaisfacile.com/cours/ - це сайт, який допоможе вам засвоїти нові знання з французької мови, а також одразу їх перевірити. На цьому сайті є багато вправ для вивчення тем по граматиці, лексиці та орфографії. Викладачі тут можуть спробувати створити власні завдання. В основному цей сайт підходить для просунутого рівня, оскільки всі підказки до завдань сформульовані на французькій мові, тож початківцям буде трохи складно.

6. https://www.youtube.com/channel/UCub5dBzD6H9Qc06ZJms9Ggg - це YouTube канал French Fairy Tales , де у формі казок можна вивчати французьку мову. Рекомендую його тим, хто хоче  покращити свої знання минулого часу passé simple , оскільки саме цей час використовується для  розповідей. Ці відео зазвичай короткі, 10-15 хвилин, але безсумнівно цікаві.

7. https://apprendre.tv5monde.com/fr - французький сайт, на якому ви знайдете відео та вправи для вивчення мови. Також ви зможете тут пройти тест для визначення свого рівня володіння мовою. Є багато відео за різною тематикою: кліматичні зміни, харчування, кухня та пояснення граматики. Після того, як ви прослухаєте відео, ви зможете пройти тести для перевірки або виконати інші завдання.

8. https://www.1jour1actu.com – французький сайт, на якому можна знайти відео, які пояснюють історичні факти, феномени природи та актуальні події. Також тут є статті, до яких додаються завдання, які потрібно виконувати після прочитання. Ви можете додавати свої коментарі під відео чи статтею.

9. https://www.lemonde.fr – це сайт, на якому розміщуються статті, відео про актуальні події. Ви можете читати матеріал на будь-яку тему, яка вам подобається. Тут можна знайти розділи з економікою, культурою, стилем, подорожами та інші.

10. https://www.franceculture.fr – сайт, на якому розміщені аудіозаписи різної довжини (від 3 хв. до 1 год.) на різну тематику, таку як культура, історія, наука, література. Ви можете слухати аудіопередачі та дискусії про улюблених письменників.

Бажаю вам цікавого та продуктивного вивчення французької мови. Обирайте той ресурс, який припав вам до душі та вивчайте із задоволенням!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Наталія Л.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;