Як швидко вивчити французьку мову?

Як швидко вивчити французьку мову?
Вивчення іноземних мов

У сучасному світі вивчення іноземних мов є особливо важливим елементом освітньої системи. Згодом кордони між країнами поступово стираються, і виникає необхідність вивчати мови інших держав. Це може бути важливим для бізнесу або при переїзді на постійне місце проживання.


Французька мова є офіційною мовою однієї з найбільш економічно розвинених країн Європейського Союзу – Франції. Вивчення французької мови дасть Вам можливість налагоджувати ділові питання, не звертаючись за допомогою до перекладачів. Ви зможете вести переговори самостійно і з'ясовувати необхідні деталі, спілкуючись на французькій мові. Вчити французьку настільки ж легко, як і інші іноземні мови.

Для школярів та студентів вивчення французької мови особливо важливо, якщо є бажання продовжити або почати освіту у Франції.

 

Як вивчити французьку мову?

Французьку мову можна вивчити декількома способами, в залежності від Ваших бажань. Це можуть бути шкільні заняття, уроки з приватним викладачем, відвідування спеціалізованих курсів або занурення в мовне середовище.

Шкільні заняття з французької мови проводяться в класах кілька разів на тиждень. При цьому увага вчителя розподіляється між кількома десятками учнів. Вивчення французької мови в школі не є достатньо ефективним, оскільки вчителю не вистачає часу приділити увагу кожному з вихованців.

Уроки з репетитором французької мови можуть стати дієвою альтернативою шкільних уроків. При проведенні занять в приватному порядку репетитор може пояснити всі незрозумілі теми. Урок може бути проведений в звичній атмосфері і все незрозуміле згодом стане зрозумілим.


Спеціалізовані курси з вивчення французької мови можуть допомогти освоїти граматику і вивчити нові слова. На відміну від шкільних уроків при проведенні уроків групи невеликі.

Занурення в мовне середовище - один з найефективніших, але і найдорожчих методів вивчення французької. Людина може навчитися розмовляти іноземною мовою, наслідуючи мови оточуючих і пов'язуючи слово з предметом або дією.

Як швидко вивчити французьку мову?


Вчимо французьку мову самостійно


Для того, щоб вивчати французьку мову, важливо дотримуватися кількох простих правил.


1. При виборі підручника французької мови варто звернути увагу на його смислову наповненість. Французький для початківців може вивчатися за допомогою посібників для дошкільнят та школярів молодших класів. Шкільний французький краще вивчати по вітчизняним книгам з перекладом на російську або українську мови. Професійна термінологія викладається в книгах зарубіжного видання і словниках.


2. Заняття з французької мови необхідно проводити згідно зі створеним заздалегідь графіком. Навчання має бути розбите на кілька уроків на тиждень, і вони не повинні бути занадто тривалими. Набагато ефективніше провести чотири уроки по сорок п'ять хвилин або годину, ніж чотири години поспіль сидіти над книгами.


3. При вивченні французької мови особливо важливе місце відводиться читання. Якщо рівень Вашого знання мови незначний, можна почати з дитячих казок. При просуванні в освоєнні французької мови, казки можна замінити книгами з дубльованим перекладом. Потім настане черга читання книг в оригіналі. Це можна буде зробити, коли сформується струнка структура мови і достатній словниковий запас.


4. Не менш важливим є і наявність мовної практики. В ідеалі французькій мові найкраще навчатися, спілкуючись з носіями мови. Оскільки це не завжди можливо, краще користуватися загальнодоступними ресурсами. Це можуть бути пісні французькою мовою, фільми на французькій з субтитрами або дубльованим перекладом. Аудіокниги французьких авторів також можуть принести достатню користь.

Як швидко вивчити французьку мову?


5. Необхідно завести кілька зошитів, кожен з яких буде служити визначеній меті. Один зошит може бути призначений для виписування невідомих слів і словосполучень, інший – стати шпаргалкою з граматики. Використовувати зошити важливо не тільки під час уроків, а й носити з собою. У разі, якщо з'явиться трохи вільного часу (як при поїздці в транспорті), освіжіть в пам'яті те, що вивчили напередодні.


6. Важливо не тільки на уроках мови проявляти до неї інтерес, а й у повсякденному житті використовувати мову, яку ми вчимо. Французькому можна навчатися навіть тоді, коли прогулюєшся по місту. Почувши розмову двох незнайомих людей на вулиці, постарайтеся його перевести. Спочатку можуть виникнути труднощі в підборі слів або фраз. Згодом така практика допоможе Вам навчитися підбирати правильні вирази і граматичні обороти, не замислюючись.


7. По всій своїй оселі можете розвісити стікери на предметах меблів з їх назвами французькою та рідною мовами. Кожен день, натикаючись на них, Ви несвідомо поповните власний словниковий запас.

Як швидко вивчити французьку мову?


Вивчайте французьку легко


Вивчання іноземної мови може й не зайняти багато часу. Репетитори французької сервісу Буки зможуть допомогти Вам освоїти його в найкоротші терміни.


Для того, щоб вибрати відповідного викладача, можете скористатися системою фільтрів сайту. Ввівши параметри, які Вам надається вибрати, можна буде підібрати підходящу кандидатуру педагога.


Такими фільтрами можуть бути місто Вашого проживання або певний його район. Надається можливість підібрати викладача за ціною за одне заняття і рівень його спеціалізації.


Зверніть особливу увагу на відгуки, що були залишені попередніми клієнтами педагога. Спираючись на них, Ви зможете оцінити якість надаваних репетитором послуг.


Також у вільний час є можливість скористатися безліччю інтернет-ресурсів, в яких подані поради з вивчення французької.


У поєднання з приватними уроками це може дати хороший результат в найкоротші терміни.


Вивчайте французьку мову легко з Букі!

 

 

Автор:

Оцініть новину

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Порівняння приголосних звуків китайської на української мов

Продовжуємо порівняння звуків китайської та української мов

Автор: Олександра В.

Визуализация дерева знаний

Для повышения успешности освоения чего-либо нового существует ряд универсальных приемов. В данной статье освещается один из них - визуализация взаимосвязанных целей - новых и ранее поставленных. Приводится пример соответствующего программного инструмента.

Автор: Юрій Т.

Індивідуальне навчання чи школа: всі «за» і «проти» при виборі для дитини з інклюзією

Ви сумніваєтесь, чи давати дитину з інклюзією в школу? Прочитайте цю статтю.

Автор: Андріан Г.

Особливості підходу у підготовці до школи та навчання дитини з інклюзивністю

Ви маєте дитину з інклюзією і не знаєте як розпочати та провадити з нею навчання? Прочитайте ці поради!

Автор: Андріан Г.

Мотиваційна стаття, призначена для тих хто вивчає, або збирається вивчати іноземну мову

Стратегія вивчення іноземної мови

Автор: Олексій П.