Репетитори французької мови - вчителі, ціни, відгуки - сторінка 30

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
300 грн/год
300 грн/год
300 грн/год
80 грн/год
150 грн/год
150 грн/год
200 грн/год
100 грн/год
100 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
170 грн/год
170 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
200 грн/год
300 грн/год
200 грн/год
300 грн/год
300 грн/год
300 грн/год
300 грн/год
100 грн/год
100 грн/год
100 грн/год
Знайдено 888 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Сніжана про репетитора Ірина О.

Ірина Олександрівна - хороший репетитор. Співпрацювали недовго, через мої особисті обставини, та враження за цей короткий час склались позитивні.

Оксана Гірчак про репетитора Оксана ..

Працюємо вже понад місяць. Я задоволена роботою, я відчуваю, що з кожним заняттям мій рівень покращується. Рекомендую пані Оксану однозначно.

Наталія про репетитора Анастасія Л.

Анастасія Миколаївна дуже хороший репетир. Уміє знайти підхід та зацікавити, доступно пояснити. Рівень знань значно покращився. Тільки позитивні відгуки. Рекомендую!!!

Яна про репетитора Олександра Г.

Ми задоволенні роботою репетитора. Продовжуємо співпрацювати. Тільки хороші слова про репетитора і найвищий бал.

Ярина про репетитора Соломія Н.

Я дуже задоволена роботою викладача, донька, яка лише плакала як тільки сідала за домашню роботу із французьської мови, тепер робить його із задоволенням, приносить відмінні оцінки із цього предмету зі школи та похвали вчителів, успіхи на лице, мова просто її зачарувала. Соломія дуже цікаво, доступно і ефективно подає предмет і відповідає найвищій оцінці по шкалі оцінювання.

Дарія про репетитора Наталія Ф.

Наталія Миколаївна - чудовий репетитор. Заняття продовжуємо по сьогодні. Є вже хороші результати нашої співпраці. Репетитора рекомендую.

Яна Форос про репетитора Ольга М.

Ольга Павлівна – дуже привітна і приємна дівчина. Мені сподобався її сучасний підхід до вивчення мов. Під час занять репетитор пропонувала мені роботу з журналами, вміла зацікавити корисною інформацією. Словом, уроки були завжди живими і змістовними. Рекомендую її як досвідченого і сучасного викладача.

Наталія про репетитора Оксана М.

Оксана Володимирівна дуже якісний викладач зі стажем роботи. Заняття з нею дуже допомогли мені. Тепер я на досить високому рівні знань, щоб займатися самостійно. На уроках проходили те, що я просила репетитора. Програма була дуже насиченою і цікавою. Велике дякую вчителю!

Лариса про репетитора Віра Л.

Після двох місяців роботи з Вірою помітний результат: у нашої дитини (5-й клас, перший рік навчання) з'явилася впевненість у власних силах, покращилася успішність. Уроки проходять динамічно, на позитиві, якісно виконуються домашні завдання і опрацьовується складні питання. Віра - досвідчений педагог, швидко встановила контакт з дитиною, добре пояснює матеріал і допомагає його засвоювати. Ми задоволені досягнутим результатом і маємо намір продовжити спілкування з вірою в наступному навчальному році.

Дануш про репетитора Наталія К.

She teaches good and interesting. She have effective teaching method from that she make me to feel easy to learn for the language.