Репетитор - Вікторія Б. id: 135406

Вікторія Б.

800 грн/год
800 грн/год

Працюю з низькою самооцінкою, нав'язливими думками, тривогою, проблемами з комунікацією, з проживанням втрати та втратою інтересу до повсякденності.

Вікторія Б.

Працюю з низькою самооцінкою, нав'язливими думками, тривогою, проблемами з комунікацією, з проживанням втрати та втратою інтересу до повсякденності.

Предмети

Психолог (практик-терапевт)

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Наративний практик, mindfulness-спеціаліст, також використовую методи КПТ та ігротерапії для дорослих. Довірча та беспечна атмосфера на заняттях. ЛГБТК+ та полі-френдлі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Перш ніж почати працювати психологом, я викладала в школі, займалася репетиторством, писала рекламні тексти. Але в психології мені набагато комфортніше, і я приношу це відчуття роботи з клієнтами. Ми разом створюємо безпечний простір, в якому є місце для будь-яких переживань, окрім засудження. Я люблю наративний підхід за його оптимізм, який повертає радість та звільняє від болю старих ран. Елементи когнітивно-поведінкової терапії дозволяють вибудувати мислення за новою схемою, позбутися переконань, які вже не актуальні та віджили своє, але продовжують впливати на людину.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), магістр, 2022
Вік:
36-45
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Людмила Р. id: 119461

Людмила Р.

Фахова викладачка мови з профільною повноцінною освітою, знанням психологічних особливостей навчання людей різного віку, досвідом роботи за кордоном як викладачем, так і перекладачем. Власниця школи. Практичний психолог з повноцінною вищою освітою. По життю роблю тільки те, що добре вмію робити. Додатково маю підтверджений В1 з німецької мови.

4.8
600грн/год
Дарья П. id: 119562

Дарья П.

Мене звати Дар`я. Я дитячий, сімейний психолог, арт-терапевт. Спеціаліст по роботі з МАК, розвитку емоційного інтелекту у дітей і дорослих. Консультант з військової психології.

800грн/год
Ніна Б. id: 113900

Ніна Б.

Я практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з дорослими людьми

700грн/год
Олександр К. id: 61778

Олександр К.

Спеціаліст з гіпнозу і когнітивному гіпноалізу, Практик НЛП, Когнітивно-поведінкова психотерапія

600грн/год
Олена М. id: 145740

Олена М.

Психолог-психотерапевт

600грн/год