Анна З.

id: 1524

Місто:

Львів

Предмети:

Німецька мова

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, TestDaF, DSD, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

У репетитора: Львівська обл., Львів, Центр, вул. Городоцька 165

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Прикарпатський національний університет (2011)

Ступінь:

магістр

Репетитор з досвідом роботи з різними віковими категоріями та рівнями знань. Працюю з автентичними навчальними матеріалами, використовую аудіо-та відеозаписи, ставлячи мету навчити учня розмовляти та вести дискусію німецькою мовою. Для дітей шкільного віку використовую сучасні європейські методики, які в свою чергу роблять заняття цікавими та інформативними. Завжди шукаю підхід до учня. На сьогоднішній день працюю в двох гімназіях вчителем німецької мови.Моя мета під час заняття, щоб кожен, закінчивши заняття, відчув, що цей час було не змарновано, а рівно навпаки. здійснився крок вперед. Акцент роблю на комунікацію, але хочу зазначити, на правильно сформульовану комунікацію, стилістично, граматично тощо.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Німецька мова

З репетитором займалися протягом півроку і залишився дуже задоволений уроками, а особливо результатами. Ганна Степанівна дуже уважна і вимоглива. Завжди добре продумувала заняття, намагалася зробити їх цікавими. Про цього репетитора тільки позитивні відгуки.

Володимир (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Німецька мова

Анна Степанівна добре володіє німецькою мовою, має гарну вимову. Заняття були цікавими і на достойному рівні. Займалися ми не довго, так як не дозволяв графік, але в цілому задоволені.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Ірина
Ірина

Досвід: більше 3 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова, Німецька мова