Анна З.

id: 1524

Місто:

Львів

Предмети:

Німецька мова

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, TestDaF, DSD, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

У репетитора: Львівська обл., Львів, Центр, вул. Городоцька 165

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Прикарпатський національний університет (2011)

Ступінь:

магістр

Репетитор з досвідом роботи з різними віковими категоріями та рівнями знань. Працюю з автентичними навчальними матеріалами, використовую аудіо-та відеозаписи, ставлячи мету навчити учня розмовляти та вести дискусію німецькою мовою. Для дітей шкільного віку використовую сучасні європейські методики, які в свою чергу роблять заняття цікавими та інформативними. Завжди шукаю підхід до учня. На сьогоднішній день працюю в двох гімназіях вчителем німецької мови.Моя мета під час заняття, щоб кожен, закінчивши заняття, відчув, що цей час було не змарновано, а рівно навпаки. здійснився крок вперед. Акцент роблю на комунікацію, але хочу зазначити, на правильно сформульовану комунікацію, стилістично, граматично тощо.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Німецька мова. Оцінка: 5

З репетитором займалися протягом півроку і залишився дуже задоволений уроками, а особливо результатами. Ганна Степанівна дуже уважна і вимоглива. Завжди добре продумувала заняття, намагалася зробити їх цікавими. Про цього репетитора тільки позитивні відгуки.

Володимир (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Німецька мова. Оцінка: 5

Анна Степанівна добре володіє німецькою мовою, має гарну вимову. Заняття були цікавими і на достойному рівні. Займалися ми не довго, так як не дозволяв графік, але в цілому задоволені.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі