Репетитор - Юлія Г. id: 53365

Юлія Г.

150 грн/год
150 грн/год

Репетитор з історії України.

Юлія Г.

Репетитор з історії України.

Предмети

Історія України

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Учні призери ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з історії України

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Вінниця, Академічний, С. Агрономічне
Онлайн:
Так

Про себе:

Учасник багатьох вебінарів, онлайн конференцій, майстер - класів.
Творча, активна, задаю швидкий темп роботи. Займаюсь самоосвітою. Використовую сучасні методи і прийоми роботи. Працюю в школі. Маю досвід підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), вища категорія, старший вчитель, 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Петро К. id: 150813

Петро К.

Випускник Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. Закінчив факультет історії та правознавства у 2014 році. Працюю в школі вчителем історії, пропоную поринути в захопливий світ історії власного народу.

150грн/год
Мирослава П. id: 149240

Мирослава П.

Закінчила із відзнакою музичну школу . Мала практику викладання гри на фортепіано діткам, підліткам. Також викладаю історію України, так як це мій найулюбленіший предмет, зможу пояснити простими словами все чітко і зрозуміло.

5
140грн/год
Оксана О. id: 56300

Оксана О.

Репетитор з історії України та всесвітньої історії.

120грн/год
Катерина Ш. id: 153505

Катерина Ш.

Я, вчитель - методист з досвідом викладання більше ніж 20 років. З 2010 року готую учнів до ЗНО з історії України, більшість з них склали його на високий бал ( найвищий - 195). Під час викладання використовую різні методики та підходи, оскільки заняття мають бути не тільки продуктивним, а й цікавим.

150грн/год
Михайло П. id: 150773

Михайло П.

Люблю навчати і навчатись.Використовую різноманітні методики викладання для найкращого засвоєння і розуміння предмету. Займаюсь з кожним учнем за індивідуальним підходом, враховуючи його рівень знань і сприйняття предмета. Навчаю логічно мислити, розуміти епоху, події. Зроблю підготовку до ЗНО легкою та цікавою.

120грн/год