Репетитор - Олександра П. id: 75522

Перевірений репетитор

Олександра П.

800 грн/год
800 грн/год

Групові та індивідуальні онлайн тренування 20 років досвіду викладання 15 років в фітнесі 100+ вдячних клієнтів Майстер спорту з бодібілдингу

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Олександра П. 5.0(відгуків: 7)

Групові та індивідуальні онлайн тренування 20 років досвіду викладання 15 років в фітнесі 100+ вдячних клієнтів Майстер спорту з бодібілдингу

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Фітнес тренер

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Силові та функціональні тренування для корекції ваги та фігури. Комплексний підхід. Складаю індивідуальних програму харчування. Тренування, направлені на реабілітації та профілактику болі в спині, що мають загальнооздоровчий характер - пілатес, стрейчинг, хаду. Велику увагу приділяю техниці виконання вправ. Вмію пояснити та навчити технічно-правильному виконанню вправ, наголошуючи на внутрішні відчуття. Вмію грамотно підібрати програму тренувань, спираючись на фізичну підготовку, цілі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Групові та індивідуальні онлайн тренування

Авторська методика "Здорова спина" спрямована на покращення мобільності хребта, зняття затискачів та зміцнення м'язів спини та кора.

Курс "Жіноче здоров'я" спрямований на зміцнення м'язів тазового дна та м'язового корсета, відновлення після пологів, а також є першим етапом початку роботи з тілом (для новачків у фітнесі)

Курс для вагітних - дбайливі тренування для майбутніх мам, які дозволять легше пройти важливий період вагітності, підготують Ваше тіло до пологів та якнайшвидшого відновлення після пологів.


Оздоровча гімнастика Хаду – комплекс вправ спрямований на опрацювання всіх суглобів та м'язів від шиї до стоп. Дихальні вправи та вправи для очей.

Силові та функціональні тренування – для зміцнення основних м'язових груп у поєднанні з правильним харчуванням забезпечують струнке підтягнуте тіло та відмінне самопочуття.

Розклад групових занять:

Оздоровча гімнастика Хаду
(пн, чт 20.00, нд 10.00)


Вартість одного заняття 150 грн

Працюю з дітьми та дорослими.

Освіта:
Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВС), спеціаліст, 2017
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

7 відгуків про Олександра П.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

7

Олена

5+

29.08.2023

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Дуже задоволена фітнес тренером Олександрою! Працює на віддачу, підтримує і дає професійні поради. Завжди уроки по графіку , і розуміє та підбирає час якщо є форм мажор. Бачу зовнішні зміни у тілі і мотивацію займатися фітнесом завдяки їй! ... більше»
Влад

5+

09.07.2023

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Дуже професійний тренер! Підбирає вправи і навантаження згідно з фізичними якостями клієнта, уважно слідкує за виконанням вправ, корегує. Мотивує на покращення результату. Я дуже задоволена професійністю тренера і підходом!... більше»
Наталія

5+

08.06.2021

Фітнес тренер, Репетитор для початківців

5+

Олександра - Чудовий тренер від Бога. Індивідуальний підхід, делікатність. Чудовий настрій і мотивація під час занять. 100% позитив. Приємне спілкування, бажання продовжувати заняття, навіть якщо спорт, це не зовсім «твоє» Дякую від щирого серця, заняття обіцяють бути довгостроковими курс: Для вагітних для зайнятих здорова спина... більше»
Світлана

5+

25.01.2021

Фітнес тренер, Репетитор для початківців

5+

На даний момент займаюся з Олександрою вже один місяць. В моїх планах було займатися 1 раз в тиждень, але після першого ж заняття зрозуміла, що з цим тренером я буду займатись 3 рази і зараз дуже задоволена, що зробила привильне рішення. Професійний підхід тренера, з врахуванням моїх фізичних можливостей, систематичні заняття вже почали приносити результати. Хочеться відмітити, що дихальні вправи, запропоновані Олександрою, набагато полегшили навантаження при виконанні вправ, перестала боліти сп... більше»
Любов

5+

12.12.2020

Фітнес тренер, Репетитор для початківців

5+

Роботою викладача задоволена. Ставлю оцінку 5 однозначно. Олександра дуже професійний та уважний тренер, позитивно налаштований. За місяць регулярних занять з'явились перші результати. Поступово підвищуємо навантаження та готуємося до складніших тренувань. Рекомендую та планую продовжувати заняття довгостроково.... більше»
Ярослава

5+

16.07.2020

Фітнес тренер, Репетитор для початківців, Базовий рівень

5+

Дуже хороший тренер. Знаходить спільну мову з дітьми і професійно проводить тренування.... більше»
Юлія

5+

05.07.2020

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Олександра дуже уважно ставиться до поставлених завдань і розробляє комплекси вправ з урахуванням обмежень: поступове збільшення навантажень та глибока робота із м‘язами вже дають результати:) Особливо мені подобається: фокусування на м‘язах, підбір вправ для «офісних», увага тренера протягом усього відео-уроку до найменших відхилень від правильного виконання вправи. +5 однозначно!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Многие считают, что для того, чтобы иметь красивое подтянутое здоровое тело нужно мало кушать. Нет. Нужно кушать достаточно много, но выбирать правильные продукты! Мы есть то, что мы едим!

Просто о том, как и почему возникают боли в спине. Простой способ решения проблемы.

О том, что является важнейшим условием эффективного и безопасного тренинга.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Дмитро К. id: 179312

Дмитро К.

Персональний тренер. Досвід 14 років.

1000грн/год
Лариса М. id: 151122

Лариса М.

Понад 25 років тренерського досвіду. Головний тренер клубу "Сокіл" та в минулому директор спортзалу "Водник" (ГлавРечФлот) Диплом про підвищення кваліфікації (Інститут фізкультури 2009р.) Відзнака: найкращий тренер Шевченківського району, м. Києва. (2016р)

600грн/год
Наталія Ф. id: 104982

Наталія Ф.

Кардіо, сила, пілатес, гнучкість, витривалість, покращення загального стану. Оздоровчі тренування. Сутулість. Біль між лопатками, у суглобах, спині. Схуднення. Гарне самопочуття. Запис на заняття здійснює куратор. Вкажіть, будь ласка, дні та час, зручні для занять. Оплата за заняття проводиться максимум за добу до початку.

5
800грн/год
Костянтин Д. id: 27007

Костянтин Д.

Тренер з Тенісу – Дмитренко Костянтин. Майстер спорту України. Треную 15 років.

1000грн/год
Анастасія Ч. id: 130993

Анастасія Ч.

Тренер із вищою освітою. Напрями: -pole dance -pole exotic (18+) - strip plastic (18+) - stretching - aerial silks

700грн/год