Репетитор - Ольга Н. id: 88843

Ольга Н.

250 грн/год
250 грн/год

Я дуже люблю працювати з дітьми і зараз є 2 вільних місця на новий навчальний рік. Візьму діток з початкової школи (5-8 років).

Ольга Н.

Я дуже люблю працювати з дітьми і зараз є 2 вільних місця на новий навчальний рік. Візьму діток з початкової школи (5-8 років).

Предмети

Англійська мова

Англійська мова

Рівні викладання

  • Молодші класи 1-4
  • Репетитор для дітей

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Харків, Шевченківський, Метро Наукова, ул. Мирная 19 ЖК "River Town"
Онлайн:
Ні

Про себе:

Я працюю за комунікативною методикою (визнаною ефективною у всьому світі). Це означає,що в основі моїх занять лежить саме спілкування мовою. Дітки вчаться правильно використовувати його в контексті різних ситуацій.

Основною і самою природною формою пізнання світу у молодших школярів є гра, тому всі мої заняття проходять в ігровій формі (без зубріння і перекладу). На заняттях ми з дітками дивимося Мультфільми, співаємо пісні, робимо вироби і граємо англійською.

Я також вважаю важливим занурювати діток в культуру, тому ми відзначаємо англійські свята і дізнаємося цікаві факти про Англію.

Дитина занурюється в чарівний світ англійської природно і комфортно.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), спеціаліст, 2015
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором