Репетитор - Валерія З. id: 96571

Валерія З.

900 грн/год
900 грн/год

Я висококваліфікований викладач, з рівнем магістра у сфері педагогіки та образотворчого мистецтва. Постійно підвищую кваліфікацію.

Валерія З. 5.0(відгуків: 3)

Я висококваліфікований викладач, з рівнем магістра у сфері педагогіки та образотворчого мистецтва. Постійно підвищую кваліфікацію.

Предмети

Малювання

Мистецтвознавство

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень
Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Моя власна методика полягає у створенні перших робіт разом із учнями. Завдяки подібному підходу краще засвоюється матеріал та за допомогою методу наочності інформація стає більш доступною для розуміння.

Рівні викладання

Репетитор для початківців
Базовий рівень

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора

У викладача:
Київ, Голосіївський, Ліко-Град, Теремки 2 студія
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладаю вже 8-й рік, працюю як з початківцями, так і з людьми котрі мають певний рівень знань, з дітьми та дорослими. Маю власну онлайн школу. Більше двох сотень задоволених учнів! Володію практичними та теоретичними навичками створення безлічі жанрів образотворчого мистецтва та супутніх дисциплін, таких як: живопис, рисунок, скульптура, різні види плетіння (гобелени, макроме), високий та низький друк, курс композиції (орієнтований на підготовку художників та дизайнерів), гільїшування, декупаж та інші.
Знайду підхід як до дорослих, так і до дітей. Створюю індивідуальні плани під кожного, враховуючи досвід та темпи.
Буду рада навчити Вас малювати, легко та невимушено створювати образи шляхом використання найпростіших прийомів.
Час та ціни уточнюйте.

Освіта:
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), магістр, 2019
Вік:
18-25
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Підготую до вступних екзаменів з образотворчого мистецтва, або виконаю ваш запит.

Предмет:

Малювання

Ціна

900 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Валерія З.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Мария

5+

09.05.2023

Малювання, Базовий рівень

5+

Валерія - справжній професіонал своєї справи! Вже з першого заняття я відчула прогрес у своїх навичках. Уроки проходять дуже комфортно, атмосферно і підлаштовано під індивідуальні потреби! Валерія - найкращий викладач і закохує у творчість 💕
Олександр

5+

30.11.2022

Малювання, Репетитор для дітей

5+

Супер викладач. Дуже задоволені.
Анна

5+

17.02.2021

Малювання, Каліграфія, Репетитор для дітей

5+

Валерія - відмінний педагог, швидко налагодила контакт з дитиною і змогла його зацікавити малюванням і написанням букв. Кожен раз задає тему уроку, виходячи з поточних захоплень і уподобань. Ми дуже задоволені стартом і плануємо довгу співпрацю.

Схожі анкети

Марія П. id: 170018

Марія П.

Картини живуть своїм власним життям, народженим душею художника. Допоможу вам показати її ) З мене технічні знання з вас творче бачення ) Будемо надихатися та творити) А як ще може бути краще ?)

1000грн/год
Наталя К. id: 43564

Наталя К.

Викладаю живопис, малюнок, композицію. Також, маю досвід у сфері графіки та дизайну. Ознайомлю з пластичною анатомією та історією мистецтва.Вас чекає заняття виключно з індивідуальним підходом. Працювала з різню віковою категорією (6 ​​-80 років)

5
1000грн/год
Юлія О. id: 70026

Юлія О.

Репетитор з музики, фортепіано, музичної грамоти, музичної літератури.

5
900грн/год
Володимир Щ. id: 140015

Володимир Щ.

Випускник кафедри оперного співу НМАУ ім.П.І.Чайковського. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Композитор-аматор, актор, педагог, перекладач, соліст "Київської опери", артист Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

4.9
700грн/год
Лариса В. id: 73644

Лариса В.

Репетитор з образотворчого мистецтва. Академічний рисунок, живопис різними матеріалами, графіка, композиція, стилізація, підготовка до вступу в художні вищі та середні навчальні заклади, малювання для дітей та підлітків, фанарти, нетрадиційні техніки малювання.

5
700грн/год

Переглянуті репетитори

Аліна А.

Бондар Аліна Миколаївна: викладач німецької та англійської мов.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори