Репетитор - Єлизавета С. id: 97861

Єлизавета С.

1000 грн/год
1000 грн/год

У спорті понад 17 років. Вища освіта - "Спортивні науки" та "Спортивна реабілітологія" Розписую програму тренувань з відео вправ (всі програми індивідуально розроблені під запит клієнта), контроль харчування, тренування 1:1 чи групові (якщо є бажання займатися разом із друзями/подругами).

Єлизавета С. 5.0(відгуків: 6)

У спорті понад 17 років. Вища освіта - "Спортивні науки" та "Спортивна реабілітологія" Розписую програму тренувань з відео вправ (всі програми індивідуально розроблені під запит клієнта), контроль харчування, тренування 1:1 чи групові (якщо є бажання займатися разом із друзями/подругами).

Предмети

Фітнес тренер

Рівні викладання

Репетитор для початківців
Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

Розписую програму тренувань з відео вправ (всі програми індивідуально розроблені під запит клієнта), контроль харчування, онлайн-тренування 1:1 або групові (самостійне формування групи) (вартість залежить від послуги). Zoom, GoogleMeet, WhatsUp, Viber, Telegram (вартість варіюється)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

У спорті понад 17 років.
Займалася професійно великим тенісом 14 років. Топ 100 у світі до 18 років.
Тренувалася в академіях Словенії, Хорватії.
Після закінчення кар'єри через травми, задумалася про те, що хочу допомагати людям стати здоровими і досягти поставленої мети щодо здоров'я, форми або усунення та відновлення при травмах.
Вже понад три роки займаюся персонально з підлітками (від 15 років) та дорослими!
Здобула диплом бакалавра з відзнакою у Польському університеті за спеціальністю "Спортивні науки" та магістра у НУФКСУ за спеціальністю “Фізкультурно-спортивна реабілітація.
Весь час розвиваюсь та використовую нові методики у своїх тренуваннях.

Розписую програму тренувань з відео вправ (всі програми індивідуально розроблені під запит клієнта), контроль харчування, тренування 1:1 чи групові (якщо є бажання займатися разом із друзями/подругами).

Мої клієнти схудли більш ніж на 20 кг (за надмірної маси тіла) і набрали масу до здорової норми, забули про біль у спині та суглобах.
Завжди приділяю увагу психологічному здоров'ю, оскільки це важливий чинник у досягненні поставленої мети.

Освіта:
Університет Вінсента Поля в Польщі, магістр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Єлизавета С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

6

Любов

5+

28.09.2022

Фізичне виховання, Репетитор для початківців

5+

Через сидячу роботу виникли проблеми зі спиною і був потрібен тренер ЛФК. Єлизавета підійшла ідеально. Ми займаємось вже місяць і за цей час я побачила реальні зміни - біль зменшився, тіло підтягнулось, а саме головне, що хочеться продовжувати займатись. Тренер кожного разу підбирає різні вправи, відповідає на усі запитання щодо техніки виконання, а рекомендації щодо сну, харчування і взагалі всього, що впливає на моє тіло, просто безцінні. Однозначно рекомендую.... більше»
Олексій

5+

23.09.2022

Фітнес тренер, Репетитор для початківців

5+

Продовжуємо займатись із тренером. Дуже задоволений, показники зростають, результати відмінні.... більше»
Олександр

5+

27.04.2022

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Працюю з Єлизаветою близько місяця як із консультантом зі спортивного харчування. Вона мені допомогла знайти зручну програму на телефон так що мені вдалося зібрати достатньо інформації про мою дієту. Допомогла скоригувати режим харчування під мій розпорядок дня та тренування. На запитання відповідає швидко та у справі, не пропадає. Всім задоволений :).... більше»
Наталья

5+

15.08.2021

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Дуже задоволена тренером: дисциплінований, чуйний ..хороший мотиватор))) Рекомендую.... більше»
Марія

5+

10.04.2021

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Після багатьох невдалих спроб ввести спорт в своє життя: покупок абонементів до спортзалів, занедбаних онлайн-марафонів, я вже не думала, що регулярні тренування і спортивне тіло в моєму випадку взагалі можливі, оскільки мені ніколи не вистачало мотивації. Але вже 2 місяці я займаюся з Єлизаветою онлайн. Спочатку ми місяць присвятили в цілому зміцненню м'язів всього тіла, напрацюванню правильної техніки, і це було дуже приємно і незвично відчувати ті м'язи, які, здається, я не відчувала ніколи :... більше»
Надя Жукова

5+

16.02.2021

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Я займаюся з Єлизаветою тільки півтора місяці, але здається, що моє життя вже кардинально змінилося. Ми займаємося 3 рази в тиждень через zoom, з яких 2 рази - тренування з фізичними вправами і один раз - поєднуємо тренування з консультацією з харчування. Результат я вже бачу не тільки в дзеркалі, а й у зменшенні болю в колінах (які мучили), поліпшення гнучкості тіла, сну і роботи шлунка, прекрасному настрої і просто великим бажанням жити і радіти життю! Єлизавета - унікальний професіонал і приє... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети