Найкращі додатки для вивчення китайської мови

Використовувати мобільні додатки для вивчення китайської мови є чудовою ідеєю. Вони дуже зручні у використанні при тривалих поїздках або ж просто, коли ви стоїте в черзі.

Як обрати додаток для вивчення китайської мови?

Отже, ми знаємо, що мобільні додатки можуть бути корисними при вивченні мови, але на що нам потрібно звертати увагу при їх виборі?

1) Зручність використання: якщо є можливість, виберіть програму, яка також працює в автономному режимі, щоб ви могли отримати з неї максимальну користь. Вивчивши відгуки про програму, ви також дізнаєтеся про мінуси і плюси цього додатка.

2) Активне навчання: додатки для вивчення китайської мови не повинні бути просто нудним інструментом для перекладу. Навчальний додаток має спонукати вас думати. Нехай навіть якщо це буде у формі гри або звичайною вікториною.

3) Рівні. Бажано, щоб ви могли вибирати завдання, які підходять під ваш рівень. Це допомагає структурувати ваше навчання, не дасть вам перевантажуватися і в деякому сенсі надихне вас на «підвищення рівня»

1­) Busuu

Busuu – це співтовариство носіїв мов. Для початку ви пройдете тест для визначення вашого рівня. Потім, ви можете відправляти свої усні та письмові вправи носіям мови для перевірки. Також ви самі можете допомогти іншим користувачам вивчити вашу мову. Busuu допоможе вам у постановці вимови за допомогою вправ для правильного мовлення. Ви також отримаєте повноцінний курс, що складається з 150 уроків. У вас також є можливість вчитися в автономному режимі. Щоб отримати доступ до розширених функцій для просунутого навчання, необхідно буде заплатити від $ 10,99 в місяць до $ 74,99 на рік.

2) ChineseSkill

Безкоштовний додаток ChineseSkill є ідеальним додатком для початківців у вивченні китайської мови. У додатку є безліч захоплюючих уроків, які допоможуть початківцям поліпшити свої навички аудіювання, говоріння, читання і письма. Особливістю даного додаток є те, що уроки проводяться у вигляді ігор, також має систему автоматичного повторення і оцінки мови, приклади вимови слів і можна навчатися в режимі оффлайн. Ви можете придбати преміальні уроки для просунутого навчання за $ 4,99-19,99.

3) HelloChinese

HelloChinese допомагає новачкам навчитися говорити, читати і писати символи піньінь китайською мовою за допомогою навчальних вправ на основі ігор, що базуються на рівнях Hànyǔ Shuǐpíng Kǎoshì (HSK) - єдиною в Китаї стандартизованої оцінки володіння китайської мови. Дізнайтеся, як вести щоденні бесіди, переглядаючи понад 1000 відео з носіями китайської мови, а також граючи в освітні ігри. Premium підписка пропонує ще більше навчальних ігор за $ 6,99 на місяць або $ 39,99 на рік.

4) FluentU

FluentU вважається одним з найкращих додатків для вивчення китайської мови, використовує відеоконтент на китайській мові, такий як музичні кліпи, трейлери до фільмів і мотиваційні промови з Інтернету для навчання китайського вокабуляру і граматиці. У додатку були враховані всі мовні рівні і кожен може знайти щось, що підходить для себе. Користувач має можливість знайти незрозумілі слова в додатку. При завантаженні програми ви отримаєте два тижні безкоштовного користування, а потім платите $ 29,99 в місяць або $ 239,99 в рік, щоб продовжити навчання і вдосконалювати свої навички.

5) Rosetta Stone

Rosetta Stone є високоякісним додатком для вивчення іноземних мов. Додаток допомагає своїм користувачам вивчити мову на інтуїтивній основі, використовуючи випробувану методику занурення. Воно допомагає думати на новій мові, об'єднуючи те, що ви бачите, з тим, що ви вимовляєте, що допоможе вам швидко покращити навички читання і говоріння. Використовуючи додаток, ви розширите свій словниковий запас, вивчите граматику і опануєте будь-яку іноземну мову.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Вероніка М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ведення логопедичного YouTube каналу з завданнями українською мовою

Ведення YouTube каналу з розвиваючими завданнями українською мовою може принести значні переваги для логопеда, особливо у взаємодії з батьками. Запрошую до перегляду розвивальних відео.

Автор: Марина К.

Онлайн заняття з використанням інтерактивних завдань, ігор та без них

Інтерактивні презентації та завдання відіграють ключову роль у сучасних методиках логопедії, особливо під час онлайн занять.

Автор: Марина К.

Коли очікувати перших результатів від логопедичних занять?

Ця стаття описує, коли можна очікувати перших результатів від логопедичних занять, наголошуючи на унікальності кожної дитини та впливі різних факторів на швидкість прогресу.

Автор: Марина К.

Показникові рівняння

Де можна зустріти, практичне застосування

Автор: Сергій Б.

Множина, її елементи

Різноманітні приклади

Автор: Сергій Б.

Куля та сфера

В чому різниця, приклади, застосування в житті

Автор: Сергій Б.

Інші новини:

;