Pen Pals – для чого вони потрібні

PenPal (“pen” – ручка, “pal” – товариш) – це друг по листуванню, який живе далеко від вас: в іншому місті, країні, чи навіть на іншій стороні планети. Традиційно друзі по листуванню спілкуються, відправляючи один одному листи, написані від руки, поштою. І, якщо ви хочете знайти друга на тривалий термін, а не лиш на деякий час, я пропоную розглянути саме такий спосіб написання листів.

Зараз можна знайти багато сайтів, де люди шукають собі друзів для спілкування через електронну пошту, однак я не рекомендую такий вид спілкування, тому що після обміну декількома електронними листами, весь ентузіазм продовжувати переписку десь зникає, разом із людьми, з якими ви тільки-но познайомились. А от відправка листів у конвертах – провірений багатьма людьми спосіб завести друзів на досить тривалий час. З іншої сторони, я неодноразово чула, що спроби підтримувати дружбу по електронній пошті завершувалися невдачею.

Якщо ви хочете не тільки подружитись з кимось, але і покращити свою англійську, раджу задуматись над тим, щоб знайти друга по листуванню з англомовних країн. Переваг в тому, що ви маєте друга-носія мови, дуже багато. Ось деякі з них:

1) Листування – чудовий та легкий спосіб вивчення та практики мови. Ви практикуєтесь висловлювати свою думку на різні теми, описувати свій день, що цікаве з вами відбулося, захоплюючі події та ваші емоції – все те, що знадобиться в реальному житті. При написанні листів використовується найпоширеніша лексика, яка буде знову і знову закріплюватися. Крім цього, листи від носіїв дуже легко зрозуміти – вони використовують прості слова та конструкції, так що з цим точно не буде проблем. Написання листів розвиває навички читання та письма, відточуються граматичні та лексичні конструкції, закріплюється вивчений матеріал. І як на мене, написання листів другові веселіше, аніж написання творів вчителеві.

2) Спілкуючись з людьми з інших країн, ви покращуєте знання з географії, історії, культури. Ви дізнаєтесь про життя у віддалених куточках планети та про світ навколо вас, водночас вивчаючи більше про особистість того, з ким спілкуєтесь. При спілкуванні з кимось з іншої нації вивчення світової політики та історії стає менш чужим, більш значимим та вартим уваги.

3) Надсилання листів поштою розвиває терплячість. В житті успіх та винагорода за докладені зусилля не приходять відразу, саме так, як і листи з інших країн, особливо з США, Канади чи Австралії. Потрібно вміти чекати, і цьому нас учить листування.

4) Листування спонукає робити цікаві речі та наповнювати життя веселими подіями. Не можна ж увесь лист писати про те, що у вас було на обід. Можна прочитати та описати свої враження від нової книги, концерту, чи відвіданої виставки. Ви будете розвивати уяву та креативність, уміти впорядковувати свої думки.

5) Листування – чудове хобі. Хіба вам би не було приємно заглянути в поштову скриньку, і побачити там лист від когось, хто живе дуже далеко від вас? Деякі навіть вкладають листівки та маленькі подаруночки, для того, щоб ви мали частинку їхнього міста в себе вдома. Ви вкладаєте в написання листів та оформлення конвертів свій час, ретельно підбираєте слова для викладення своїх думок та ідей, розділяєте свої мрії та сподівання з кимось, і це, безперечно, цінується. І ви можете сказати, що маєте друга в певній країні, а одного дня, можливо, поїдете його відвідати.

Таким чином, друзі по-листуванню – це не тільки чудовий спосіб соціалізації, а ще й прекрасна можливість розширити свій кругозір, дізнатися про життя в інших країнах, а для тих, хто вивчає англійську мову – ефективна практика письмового спілкування.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;