ДПА - 2020: в початковій, базовій та старшій школі

10.02.2018

ДПА - 2020: в початковій, базовій та старшій школі
Шкільна освіта

Як відомо, у 2020 році державну підсумкову атестацію проходитимуть на трьох різних рівнях шкільної освіти – в початковій, базовій та старшій школі.

Початкова школа

Цього року усні четвертих класів проходитимуть ДПА з метою внутрішнього моніторингу якості освіти. Провести його обіцяють у формі підсумкових контрольних робіт. Четверокласники будуть писати роботи з двох предметів – це математика та українська мова (в оцінку буде включатися як навчання українській мові, так і читанню). Завдання для проходження ДПА будуть складені вчителями, але повинні цілком відповідати вимогам до змісту, які висуває МОН.

Важливо! Результати ДПА не будуть братися до уваги при виставленні річних оцінок з математики та української мови. У класних журналах та табелі оцінки будуть виставлені в окрему колонку без зазначення дати.

Середня школа

Трохи старші учні проходитимуть ДПА з трьох навчальних предметів. Це обов’язково має бути українська мова та математика. А ось третій предмет педагогічна рада кожного навчального закладу вибиратиме самостійно. Це може бути: українська література, зарубіжна література, одна з іноземних мов, історія (як України, так і всесвітня), правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. Завдання також будуть складені вчителями шкіл, але вони мають відповідати вимогам МОН.

Важливо! Результати ДПА не будуть братися до уваги при виставленні річних оцінок з математики та української мови. У класних журналах та табелі оцінки будуть виставлені в окрему колонку без зазначення дати.

Повна середня освіта

Державна підсумкова атестація для тих, хто закінчує школу, буде проходити в формі ЗНО. Відбуватися воно буде з 22 травня по 14 липня. Проводитися ДПА буде з трьох предметів: українська мова, математика (або історія України періоду 20 – початку 21 століття) та предмету за вибором (біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова, математика або історія України періоду 20 – початку 21 століття)

Автор:

Оцініть новину

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Зборовский мирный договор. Ключевые пункты и значение

В этой статье подробно разобрано предпосылки, основные моменты и значение Зборовского мирного договора

Автор: Ярослав Б.

«Голод за полуницею» (Лексичні вирази та питання до статті "Beerenhunger" з німецькомовного журналу DEUTSCH PERFEKT (Juni, 2020)

Нарешті полуниця! Навряд чи є інший фрукт, на який люди реагують так емоційно. Для багатьох німців літо починається з перших полуниць, вирощених на власних фермах. Сезон врожаю означає великий стрес - адже цей фрукт потребує ретельного догляду та обережно

Автор: Дар'я М.

Розвиток критичного мислення на заняттях з англійської мови

Стаття описує важливість розвитку критичного мислення, зокрема і під час занять з англійської мови.

Автор: Тарас Г.

«Фінансові» ідіоми та переклад основних префіксів англійської мови

Гроші – це тема не лише фінансової сфери. Розмови про цей делікатний предмет ведуться постійно. Тому і нам не слід залишатися осторонь і гайда знайомитися з висловами, які точно допоможуть Вам передати свою думку більш виразно.

Автор: Дар'я М.

7 виразів англійської мови для щоденного спілкування

Окрім накопичення знань з граматики важливою складовою вивчення мови є бажання людини збагатити свій лексичний запас. Кожен день в англійській мові з’являються десятки нових виразів, які не слід залишати без уваги. С

Автор: Дар'я М.