Куди звертатися, щоб юридично оформити репетиторську діяльність?

Розмови про легалізацію репетиторства як підприємницької діяльності часто виникають на різних рівнях, і держава іноді згадує про репетиторів, і самі репетитори іноді переживають про свій офіційний статус.
Інтерес держави зрозумілий - фінансові потоки йдуть повз скарбницю. А ось репетитори часто не до кінця усвідомлюють необхідність цієї дії. Починати варто з чіткого розуміння, навіщо вам це потрібно і які наслідки.
У статті ми розглянемо питання Куди звертатися, щоб юридично оформити репетиторську діяльність?

Крок 1. Запитати у гугла
Для початку зберіть інформацію із загальних джерел про те, як юридично оформлюється підприємницька діяльність. Вам буде запропоновано багато матеріалів про системи оподаткування: узагальнена і спрощена; види підприємницької діяльності; алгоритми оформлення підприємницької діяльності. Не забудьте додати при пошуку - назву вашої країни. Адже закони різні в різних країнах, і те, що буде правильно в Казахстані, навряд чи допоможе українським громадянам.

Крок 2. Ви втомилися від величезного обсягу інформації - йдіть до людей
До Колег, друзів, знайомих. Особливо запитуйте у тих, хто вже оформляв те, чого так хочеться вам самим. Інформація структурується - ви зможете щось вибрати прийнятне для себе. Пам'ятайте, що окрім вас самих ніхто не зможе вибрати необхідні умови співпраці з державою.Крок 3. Зверніться до юристів
При пошуку інформації зверніть увагу, що основні речі ви будете читати на юридичних порталах. Там же можна задавати питання - часто відповіді будуть в режимі онлайн, і повіртте, це будуть більш компетентні відповіді, ніж від ваших знайомих, які вже оформилися. В цілому, якщо ви не готові платити юристам за їх роботу, то онланй - хороший вихід. Якщо готові перекласти всі питання на юридичну компанію або юриста-фрілансера - знайте вони можуть вам все оформити за 5 днів, а то і швидше, ви заплатите незначну суму і отримаєте повний пакет. Часто в юридичних компаніях вам запропонують послугу обслуговування нового підприємця і ви зможете перекласти частину своїх турбот на компетентних фахівців і спокійно працювати, викладаючи англійську або інформатику.

Крок 4. Звертайтеся в центр надання адміністративних послуг населенню
Зараз в Україні активно відкриваються "Центри надання адміністративних послуг", що спрощують взаємодію з державними органами. В електронній черзі ви підете на прийом і отримаєте весь пакет оформлення вас як приватного підприємця в термін до 5 днів.

Підведемо підсумки. Оформити підприємництво в Україні дуже просто, мінімум часу, мінімум паперів та заяв, в два походи до Центру надання адміністративних послуг. Без хабарів і тяганини - державі потрібні реально працюючі люди, додана вартість і потік фінансів в казну.

Однак для початку зберіть максимум інформації і робіть цей крок не тому, що всі так роблять чи ви не знаєте з чого почати. Легалізуйтесь тільки з міркувань щирої впевненості, що це дуже важливий і необхідний крок, який сприяє розвиткові вас і вашого бізнесу, а ще, виходячи з вашої соціальної відповідальності. Адже податки - це пенсії людям похилого віку, ліки нужденним, освіта в школах і так далі. Ви впевнені, що пора? Вперед!

Більше інформації щодо цих аспектів можна дізнатися на вебінарі від Клубу репетиторів, який пройде за підтримки репетиторську компанії БУКІ, 24 листопада 2016, о 19.00 по Києву.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням

Автор: Олександра Руденко

Опубліковано:

2016-11-19

Розділ: Шкільна освіта