Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Як пройти співбесіду англійською: часті запитання та відповіді

23.06.2022

Як пройти співбесіду англійською: часті запитання та відповіді
Вивчення іноземних мовХобі
  1. Підготовка для співбесіди англійською: з чого почати
  2. Як розповісти про себе на співбесіді англійською?
  3. Найпопулярніші запитання працедавців на співбесіді
  4. Як пройти співбесіду: список найпоширеніших відповідей на питання рекрутера

   

  Необхідність спілкуватися з ейчаром англійською викликає занепокоєння навіть у досвідчених фахівців. Що вже казати про вчорашніх студентів. Наша стаття буде корисною для обох категорій пошукачів вакансій з необхідністю володіння англійською на високому рівні. 

   

  Підготовка до співбесіди англійською: з чого почати

  Усе просто. Оскільки кандидата на посаду очікує інтерв’ю англійською, тренувати потрібно англомовні навички. У першу чергу, це словниковий запас, вимова, формулювання складних речень. Однак можуть трапитися і тести з граматики. Власне, аби спромогтися скласти серйозну конкуренцію, вам потрібно мати рівень не нижче С1. 

   

  Професійні рекрутери радять спочатку переконатися, що ви маєте належні знання англійської мови. Це можна зробити за допомогою онлайн тестування або з репетитором. Не зайвим буде пройти декілька психологічних тестів відповідно до посади і перевірити результат. 

   

  Ще один важливий момент: почитайте статті, які стосуються підбору персоналу; відзначте для себе, на що найбільше звертають увагу, які навички мають попит. Це можуть бути й професійні гайди для рекрутерів. 

   

  Очевидно одне: непогано було б попрацювати з репетитором англійської й потренуватися давати відповіді на запитання. Так ви зможете розвинути необхідний лексикон і вдосконалити вимову. У пошуках потрібного викладача допоможе популярна та надійна платформа BUKI

   

  Читайте також: 10 подкастів для вивчення англійської

  як пройти співбесіду англійською

   

  Як розповісти про себе на співбесіді англійською?

  Будьте розкутими й впевненими. Не бійтеся проявляти ініціативу і почати розповідь першим, якщо рекрутер зволікає із запитаннями. Можливо, це перевірка на самостійність та ініціативність. Без сумніву, вам потрібно підготуватися до співбесіди англійською. Навіть, якщо ви знаєте мову на рівні носія, доведеться згадати попередній досвід і подумати, як представити свої професійні переваги. Ось кілька суттєвих порад:

    1. Визначте 5-7 своїх найсильніших якостей і будьте готові довести, що володієте ними на прикладі конкретних ситуацій. Те саме стосується слабких рис: їх має бути менше, близько 2-3 незначних недоліків, але на них не слід загострювати особливу увагу.

    2. Складіть список ваших професійних досягнень протягом усієї трудової діяльності. 

    3. Згадайте реальні ситуації професійного успіху, опишіть свої дії покроково. Також можна пригадати і невдалу ситуацію, описати свої помилки і сформулювати висновки.  

    4. Будьте готові до неочікуваних і провокаційних запитань. Знайдіть приклади найдивніших питань під час співбесід і намагайтеся дати на них дотепні відповіді. Ймовірно, доведеться потренуватися у логіці та красномовстві, щоб вміти вчасно підібрати потрібні слова. 

    5. Варто підготуватися і до можливих ситуативних задач і логічних головоломок. 

    6. Вам може трапитися і перевірка на стресостійкість, тому не забувайте про витримку і холодний розум. 

  Читайте також: Сучасний англійський сленг

  як пройти співбесіду англійською

  Найпопулярніші питання працедавців на співбесіді

  Пропонуємо вам найтиповіші запитання на співбесідах та відразу розкриваємо суть цих запитань. 

 • Why did you leave your previous job?/Чому ви звільнилися з попереднього місця роботи?

Це запитання дозволяє виявити проблемні риси вашого характеру. Тож не варто розповідати ейчару про те, що ваш колишній керівник  не надто хороша людина, у вас були проблеми в колективі, вас не влаштовувала низька зарплата і т.п. Говоріть про об’єктивні причини і в першу чергу – про бажання розвиватися далі як професіонал. 

 • What about your experience?/Розкажіть про свій досвід.

Типове запитання. У відповіді на нього краще вказати конкретні вигоди (бажано в цифрах і фактах), які компанія отримала у результаті вашої професійної діяльності на певній посаді. 

 • What 5 mistakes have you made at your previous job?/Яких 5 помилок ви припустилися на попередній роботі?

Це, звісно ж, підступне й провокативне питання, яке перевіряє вашу щирість, і в тому числі винахідливість. Однак на нього можна відповісти з гумором, пригадавши кумедний випадок з офісних буднів. 

 • What difficult situation have you faced at your previous job and how did you manage to settle it?/З якою складною ситуацією ви зіткнулися на попередній роботі і як вам вдалося вирішити її?

Це запитання спрямоване на виявлення стратегії ваших дій у проблемних та незрозумілих ситуаціях. Краще пригадати реальний випадок і довести, що ви доклали максимум зусиль, аби швидко та ефективно владнати проблему. 

 • What are your strengths/weaknesses?/Які ваші сильні та слабкі сторони?

Це питання перевіряє, наскільки правдиво ви оцінюєте себе. Оберіть 5 сильних якостей, релевантних до вашої майбутньої посади. Недоліки мають бути не дуже серйозними та не повинні суперечити вашим перевагам. 

 • What are your salary expectations?/На яку зарплату ви очікуєте? 

Відповідь на це запитання показує, наскільки ви орієнтуєтесь у шкалі зарплат на потенційній посаді та як ви оцінюєте свої професійні навички. Можна не давати прямої відповіді, а вказати середній рівень зарплат у цій галузі або назвати мінімальну прийнятну для вас ставку. 

 • From your resume it seems you took a gap year. Would you like to tell us why that was?/З резюме випливає, що ви не працювали рік. Чи можете пояснити, чому так сталося?

Це логічне запитання, якщо ви довго не могли знайти роботу. Поясніть, що цей час ви присвятили навчанню та вдосконаленню себе як професіонала, набуваючи знання на різноманітних курсах і т.д.

 • Where do you see yourself in 3-5 years from now?/Де або ким ви бачите себе через 3-5 років? 

Відповідь на це питання дозволяє виявити, наскільки ви амбітна і цілеспрямована людина; чи є у вас конкретні цілі і плани їх досягнення. Це дасть можливість рекрутеру зробити висновок, наскільки ви мотивований працівник. 

 • Why should we hire you?/Чому ми повинні взяти вас на роботу?

Це досить складне питання, оскільки воно розкриває не лише вашу загальну мотивацію, а й знання про потенційного роботодавця. Ви повинні добре ознайомитися з особливостями діяльності компанії і пояснити, яку користь можете принести їй як фахівець.

 • Do you have any questions?/У вас є якісь запитання?

Це провокативне питання, яке показує, наскільки ви цікавитесь місцем роботи у цій компанії та своєю сферою діяльності. Краще заздалегідь продумайте 2-3 запитання, які стосуватимуться ваших майбутніх умов праці. 

 

Як пройти співбесіду: список найпоширеніших відповідей на питання рекрутера

Звісно, ваші відповіді на співбесіді залежать від посади, сфери діяльності та професійних вимог. Тому ми пропонуємо орієнтовні варіанти відповідей, які допоможуть вам налаштуватися на правильну подачу себе як кваліфікованого і мотивованого спеціаліста. 

 

Але пам’ятайте про те, що не варто завчати ці зразки. Насамперед ви повинні володіти англійською на належному рівні. Тож, якщо рекрутер поставить вам додаткові запитання, буде важко дати достойну відповідь без необхідного словникового запасу. Вивчати мову краще з репетитором, який допоможе добре запам’ятати і розуміти професійну термінологію. Більше того репетитор з англійської може стати вашою можливістю підвищення зарплатні та кар’єрного статусу. 

Розповідь про переваги і сильні якості:

як пройти співбесіду англійською

 

 • Розповідь про недоліки і слабкі якості:

як пройти співбесіду англійською

 

 • Ваші досягнення на попередніх посадах, попередній роботі:

   

як пройти співбесіду англійською

 

 

 • Пояснення, чому ви обрали саме цю вакансію:

   

як пройти співбесіду англійською

 

 

 • Відповіді на запитання про зарплату:

як пройти співбесіду англійською

 

 • Приклад розповіді про те, як ви справляєтесь зі стресовими ситуаціями на роботі:

як пройти співбесіду англійською • Розповідь про додаткове навчання та знання майбутньої професії:

як пройти співбесіду англійською

 • Пояснення, чому ви не працювали деякий час і як ви проводили цей період:

Картинка 10Читайте також: Як написати СV для вступу за кордон?

 

 

Оцініть новину

Рейтинг: 5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Як пройти співбесіду англійською: часті запитання та відповіді

З чого почати підготовку до співбесіди англійською?

Усе просто. Оскільки кандидата на посаду очікує інтерв’ю англійською, тренувати потрібно англомовні навички. У першу чергу, це словниковий запас, вимова, формулювання складних речень. Читайте більше на BUKI

Як розповісти про себе на співбесіді англійською?

Ось кілька суттєвих порад: Визначте 5-7 своїх найсильніших якостей і будьте готові довести, що володієте ними на прикладі конкретних ситуацій. Те саме стосується слабких рис: їх має бути менше, близько 2-3 незначних недоліків, але на них не слід загострювати особливу увагу. 2. Складіть список ваших професійних досягнень протягом усієї трудової діяльності. Читайте більше на BUKI

Що питає рекрутер на співбесіді англійською?

Why did you leave your previous job?/Чому ви звільнилися з попереднього місця роботи? Це запитання дозволяє виявити проблемні риси вашого характеру. Тож не варто розповідати ейчару про те, що ваш колишній керівник не надто хороша людина, у вас були проблеми в колективі, вас не влаштовувала низька зарплата і т.п. Говоріть про об’єктивні причини і в першу чергу – про бажання розвиватися далі як професіонал. Читайте більше на BUKI

Як пройти співбесіду англійською?

Звісно, ваші відповіді на співбесіді залежать від посади, сфери діяльності та професійних вимог. Тому ми пропонуємо орієнтовні варіанти відповідей, які допоможуть вам налаштуватися на правильну подачу себе як кваліфікованого і мотивованого спеціаліста. Читайте більше на BUKI

Інші новини:

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Сленг крізь призму англійської мови

Хоча підручники та класичні форми навчання відіграють величезну роль у навчанні студента, єдиний спосіб стати експертом, вільно володіти англійською мовою – це спілкуватися з людьми в реальному житті

Автор: Ольга К.

Прогресивні методи розвитку лексичної компетентності учнів

Ключовим є дослідження особливостей застосування сучасних та прогресивних методів розвитку лексичної компетентності на уроках англійської мови. Аналіз їх місця та ролі під час навчання у стратегії роз

Автор: Катерина В.

Макро- та мікроелементи

Всі, мабуть, чули про макро- та мікроелементи, а також те, що вони необхідні всім живим організмам. Це стосується як рослин, так і тварин. Пропоную більш детально поговорити саме про елементи, що необ

Автор: Андрій В.

Confusing Words (Слова, які вводять в оману)

В даній статті розглянемо різницю деяких слів в англійській мові, які, на перший погляд, видаються синонімами, проте це не зовсім так. Надзвичайно часто отримую подібні запитання від своїх учнів. Отож

Автор: Тетяна В.

Чи скасовано ЗНО у 2022 році?

У цій статті ти дізнаєшся чи скасовано ЗНО у 2022,розберемо теми,які слід знати,щоб скласти тест з математики та розглянемо структуру самого тесту

Автор: Євгенія Г.