Репетитори французької мови - вчителі, ціни, відгуки - сторінка 28

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
200 грн/год
200 грн/год

Можливі заняття онлайн

300 грн/год
300 грн/год
200 грн/год
200 грн/год

Можливі заняття онлайн

300 грн/год
300 грн/год

Можливі заняття онлайн

300 грн/год
300 грн/год
120 грн/год
120 грн/год

Можливі заняття онлайн

100 грн/год
100 грн/год

Можливі заняття онлайн

90 грн/год
90 грн/год
Знайдено 814 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Aльвіна Васильївна про репетитора Марія Г.

Прекрасний репетитор, який знає, дуже уважний до дитини. Чудово і дохідливо пояснює матеріал, вміє знайти підхід, що має величезне значення в наш час. Марія не просто допомагає зрозуміти матеріал, а й вчить говорити і думати іноземною мовою. Величезне спасибі! Роботу репетитора можна оцінити тільки на "відмінно".

Світлана про репетитора Віра Л.

Віра Володимирівна займалась з моєю дитиною французькою мовою, хороший викладач, швидко знаходить спільну мову з дітьми.

Світлана про репетитора Ірина Б.

Ірині вдалося зацікавити дитину мовою, знайти підхід. Викладає зрозуміло, дитина чекає уроків, спілкується доброзичливо. Дуже рекомендую для занять з дітьми - ввічлива, пунктуальна, помітно, що подобається працювати з маленькими учнями.

Юля Пелехата про репетитора Катерина Ш.

Мені подобаються уроки з Катериною, вони є досить цікавими! Все доступно і зрозуміло пояснює і також має свій підхід. Рекомендую!

Павло про репетитора Ольга Х.

Ольга - чудова вчителька. Займаюся вже майже два місяці, і припиняти не збираюсь. Прекрасно підлаштовується під цілі учня. Одним слово - рекомендую!

Кондратенко Ірина про репетитора Віталіна К.

Дуже задоволена Віталіною. Структуровані заняття, індивідуальний підхід. Імпонує уважність і легкість у спілкуванні.

Елена про репетитора Cheikh tidiane S.

Репетитор швидко знайшов правильний підхід до доньки, можна сказати ключик до її серця. Вихований,дуже ввічливий, з прекрасним почуттям гумору і компетентний.

Катерина про репетитора Євгенія М.

Євгенія-досвідчений репетитор, але, крім цього, вона і прекрасна людина. Заняття проходять в легкій, невимушеній обстановці. З нею легко і просто знайти спільну мову. З радістю входить в положення учня і завжди йде на зустріч (перенесення уроків та ін.). Ні дня не шкодую, що займаюся з Євгенією))) Оцінка - максимальна (начебто потрібно було оцінити від 0 до 5. Якщо так, то оцінка - 5)!

Галина про репетитора Марія М.

Марія - найкраща! Вона всією душею віддається заняттям, має власні методики. Ми у захваті, навіть подумати не могли, що знайдемо таку людину тут, на сайті.

Олеся про репетитора Надія Б.

Надія - хороша людина, гарний педагог, швидко знайшла індивідуальний підхід до мене, репетитор має власну методику викладання, я всім задоволена.