Підготовка до ЗНО з біології

11.06.2017

Статті автора: 65

Підготовка до ЗНО з біології

1. Як готуватися до ЗНО з біології?

2. Як швидко вивчити біологію, якщо до ЗНО залишається мало часу?

3. Готуйтеся до ЗНО з біології зараз!

Ознайомитись з актуальною інформацією щодо ЗНО (НМТ) з біології можна тут. 

Біологія – наука, потреба у вивченні якої зростає з кожним днем. Новітні досягнення науки в сфері медицини і фізіології вимагають базових і ґрунтовних знань цієї науки. Для цього необхідно знати, як вивчити біологію на достатньому рівні. У 2017-му році буде проведена перша в історії людства пересадка голови. Без знань біології це зробити було б неможливо.Підготовка до ЗНО з біології становить невід'ємну частину освіти в сучасній Україні. Завдання, які там запропоновані, допомагають оцінити рівень знань абітурієнта і вміння застосувати їх для вирішення завдань різного рівня складності.

 Підготовка до ЗНО з біології

 

Як готуватися до ЗНО з біології?Щоб добре підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета, варто дотримуватися декількох правил.

  1. Виберіть час для занять біологією. Найчастіше це повинен бути один і той же часовий проміжок. Але не варто себе змушувати продовжувати вчити матеріал, якщо відчуваєте, що втомилися. Варто дотримуватися принципу "хорошого – потрошки". Час необхідно розподіляти раціонально. Не варто перевтомлюватися, оскільки запам'ятовування матеріалу це не сприятиме.
  2. Для того щоб добре підготуватися до здачі ЗНО з біології, виділіть собі кілька зошитів. В одному будуть конспекти з ботаніки, в іншій – по зоології. Ще кілька конспектів варто скласти з анатомії людини. Завдань, присвячених останньої тематиці, досить багато.
  3. Щоб добре вивчити біологію, недостатньо лише вивчати суху теорію, яка подається в підручниках і книгах. Важливо спостерігати і навколишню природу. Це допоможе застосувати раніше отримані знання на практиці для пояснення всіх тих процесів, які нас оточують. Знання ботаніки роз'яснить процес розвитку рослин, а процес їх запилення є "сполучним містком" між ботанікою і зоологією.
  4. Спробуйте визначити, який саме спосіб навчання є оптимальним. Заняття в школі не можуть принести достатньої кількості знань для успішної здачі ЗНО. Один-два, або навіть чотири уроки біології в тиждень дадуть лише базові знання. Тому можна спробувати відвідувати спеціалізовані курси або звернутися до послуг репетитора з біології.
  5. Перегляд науково-популярних фільмів теж робить свій внесок у здобуття знань з біології. Візуальна і аудіоінформація запам'ятовується набагато краще, ніж простий текст, навіть з картинками. У тесті зовнішнього незалежного оцінювання будуть запропоновані завдання різного рівня складності, в яких важливо буде описати процеси живої природи. Якщо це побачити в динаміці, набагато легше дізнаєшся це на ЗНО.
  6. Для того щоб знати, як підготуватися до ЗНО з біології, варто переглянути завдання попередніх років. Часто буває так, що завдання повторюються. Виходячи з принципу "попереджений - значить озброєний", можна впоратися із завданнями поточного року, знаючи відповіді на подібні завдання попереднього. Ознайомившись з матеріалами попередніх років, легше буде уявити, на які типи будуть поділятися завдання поточного ЗНО.

зно з біологіїЯк швидко вивчити біологію, якщо до ЗНО залишається мало часу?Трапляється таке, що до складання тесту залишається місяць або навіть тиждень. Не варто панікувати. Здати ЗНО з біології можна, готуючись навіть такий короткий проміжок часу.

  1. Необхідно виділити усі "білі плями", які існують в знаннях з біології, і визначити, які саме слабкі місця в знаннях. Усунувши їх, з'явиться можливість до подальшого освоєння дисципліни.
  2. Важливо носити з собою самовчителі по підготовці до ЗНО. Матеріал набагато краще запам'ятовується, навіть якщо читати його в транспорті при поїздці на навчання. Так Ви весь час будете вивчати матеріал, нехай навіть і несвідомо.
  3. Як вчити біологію? Не треба зубрити. Набагато простіше створювати аналогії для запам'ятовування, ніж заучувати важкі назви рослин, тварин або органів тіла людини
  4. Можна звернутися за допомогою до своїх знайомих, які здавали ЗНО з біології, або навіть відшукати групи в соціальних мережах, або Інтернеті. У цьому випадку поради можуть зіграти сприятливу роль.

 зно з біології

 

Готуйтеся до ЗНО з біології зараз!Щоб приступити до підготовки до ЗНО, заходьте на сайт сервісу Букі. Потрібен репетитор з біології? Тут його можна знайти. Встановіть фільтри електронної системи, які будуть комфортні. Це: ціна за одне заняття, місце його проведення та досвід роботи вчителя біології.Кожен попередній клієнт залишає відгук про роботу викладача. Ознайомившись з усіма відгуками, можна буде зробити вибір на користь одного з репетиторів.Після того, як буде залишена заявка, вона автоматично буде опрацьовано системою. Викладач біології зв'яжеться з Вами, і підготовку можна починати хоч наступного дня.Виникають питання - замовляйте послугу "зворотний дзвінок" (call-back). Менеджер сервісу Вам передзвонить, і відповість на них. Можна також проконсультуватися з приводу кандидатури викладача.Починайте готуватися до ЗНО вже сьогодні!Вам може бути цікаво:

Як підготуватись до ЗНО з хімії

Учні 4 та 9 класів складатимуть ЗНО

 

Сподобалась стаття? Оцініть

4.8

На основі відгуків 5 користувачів

Автор Олександр Я.

Репетитор з математики та фізики для школярів, студентів.

Статті автора: 65

Підібрати репетитора

Схожі статті

BUKI

Платформа, що об’єднує репетиторів та учнів

Створити профіль репетитора

Експертні статті від репетиторів