info@buki.com.ua
КиївТарасівська, 7UKR01033
380673511960

Як ми придумали TutorLAB

Часто доводиться чути, що репетитори, педагоги додаткової освіти, психологи, педагоги раннього розвитку, скайп-репетитори, керівники репетиторства центрів і студій раннього розвитку - це ті, хто мало до чого прагне, крім грошей. Це не правда.
Репетиторську співтовариство формується, виділяються лідери, з'являються стандарти надання освітніх послуг. Ринок активно зростає. Ми міняємо освіту на краще. Поки, репетиторство єдина масова конкуренція шкільній системі навчання.


Репетиторські центри, репетиторські портали, інтернет-ресурси для навчання - це паростки нової освіти, адже якщо ми не будемо добре вчити - ніхто до нас не буде звертатися. Закони ринку працюють на наш розвиток.
Розвиток репетиторського ринку - наше спільне завдання. Чим яскравіше і активніше будемо ми, тим краще для нашої системи навчання. Для того, щоб репетиторский ринок розвивався необхідно професійне спілкування.


Нам потрібно шукати нові ідеї і однодумців, шукати будь-яку можливість представити свої напрацювання на репетиторську ринку. Все в наших руках. Ми в це віримо. Саме тому ми робимо TutorLAB.


TutorLAB задумана як міні-конференція для репетиторів. Це дійсно унікальна подія. Таких зустрічей для репетиторів не проводив ніхто. Та й ми сильно ризикуємо.


Репетитори дуже цікава аудиторія. Це люди, які займаються підприємницької діяльності на свій страх і ризик. І дійсно вчать дітей. Хорошому і доброму. Вони складають конкуренцію шкільній системі навчання, усувають її недоліки і роблять навчання більш радісним для своїх учнів.

 

Як ми придумали TutorLAB


І нам хотілося створити для цих чудових людей простір для спілкування та генерації нових ідей. Адже професійного живого спілкування з колегами-репетиторами так не вистачає. Кожен з нас відкриває свої горизонти сам, але може поділитися своїми ідеями. В цьому ми впевнені.


Опитування, проведене в Клубі репетиторів і Репетиторській компанії Букі, показало, що найактуальнішими питаннями є:


- Як зробити заняття цікавим для учнів 66,9%
- Саморозвиток для викладачів 54%
- Як відкрити свій власний освітній бізнес 51%
- Сучасні освітні технології та програми 50,7%

 

Розбиратися в психології навчання, робити свою роботу ще краще і якісніше. Розвивати і освоювати нові технології. Відкрити свій бізнес і працювати на благо себе, свої замовників і країни - все це так близько нам, організаторам і партнерам міні-конференції для репетиторів TutorLAB.

 

Після опитування ми зрозуміли, що чекати вже немає сенсу - потрібно діяти. Ми вибрали кращих спікерів, найкраще місце для зустрічі і почали рекламну кампанію TutorLAB.


Запрошуємо і вас приєднатися. Адже ви за цілий навчальний рік заслужили яскравого завершення репетиторського сезону. Зробіть собі подарунок - приходьте на TutorLAB!

Дата: 18 чеврня 2016 року, з 9:30 до 16:00

Місце: Київ, вул. Вадима Гетьмана 1Б


Посилання на конференцію: http://rudenko.kh.ua/tutorlab/
Відео-запрошення: https://www.youtube.com/watch?v=tg3l8ysyvKI

 

Як ми придумали TutorLAB

 

 

Опубліковано:

2016-06-01

Розділ: Наука і техніка