ЗНО-2018. Демонстраційні тести з іноземних мов.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційні тестові завдання до ЗНО з іноземних мов. Ці тести є аналогічними до тих, що будуть використані при проведенні оцінювання. Випускники мають змогу ознайомитися з тестами з:

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

Оскілки до тестів з іноземних мов було внесено зміни, і тепер випускники складатимуть ще одну частину тестів – аудіювання, з нею теж можна ознайомитися окремо.

Англійська мова: https://www.youtube.com/watch?v=ucCcXFZgNqw

Німецька мова: https://www.youtube.com/watch?v=SiXSfyePaPM

Французька мова: https://www.youtube.com/watch?v=x0Ue2ktuOT8

Іспанська мова: https://www.youtube.com/watch?v=CcD-vIoLLn0  

Спеціалісти Українського центру надали коментар щодо запису аудіофайлу частини аудіювання: «До озвучування частини "Аудіювання" залучувалися фахівці з іноземних мов, в тому числі носії мови. Під час контролю сформованості навички розуміння мови на слух використовують автентичні зразки мовлення представників різних верств населення в різних ситуаціях, які відповідають рівню підготовленості випускників закладів середньої освіти за темами спілкування. У тесті перевіряють уміння учасників розуміти мову на слух у повсякденному житті, а не спеціально змодельованих та озвучених дикторами взірцях для навчання мови на початковому (elementary) рівні»

Опубліковано:

2017-11-17

Розділ: Новини ЗНО