Репетитор английского языка – Юлия К.

Юлия К.

id: 12736

Город:

Кременчуг

Предметы:

Ставка:

90 грн/час

Опыт:

более 3 лет

Уровни:

Школьная программа 5-9 классы, Подготовка к ВНО, Подготовка к ГИА, Подготовка к олимпиадам, Университетские курсы, Школьная программа 10-11 классы, Разговорный язык, Уровень А1-А2 (Beginner, Elementary), Уровень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для начинающих, Деловой и бизнес язык, Грамматика

Места проведения занятий:

На выезде:

Полтавская обл., Кременчуг:

Автозаводской (Нагорная часть, Центр)

Занятия по скайпу: да

Учебное заведение:

Кременчугский Национальный Университет (2011)

Степень:

Магистр

Дипломы, отличия и другое:

Диплом1
Диплом2
Приклад пояснення граматики на онлайн дошці1
Приклад пояснення граматики на онлайн дошці 2
Приклад пояснення граматики на онлайн дошці 3


Освіта: 2006 - 2011 Кременчуцький національний університет. Спеціальність: Менеджер по зовнішнім зв'язкам.З 2016 року Кіровоградський державний педагогічний університет. Факультет іноземних мов.Спеціальність: викладання англійської мова і зарубіжної літератури.Курси:2001 - 2005 1. Курси англійської мови на базі приватної школи з підготовкою до здачі міжнародного іспиту TOEFL і ІELTS. Навчання c основним ухилом на навчальні матеріали Оксфордського Університету, регулярне відвідування відкритих уроків з участю носіїв мови із Великобританії, США, Ірландії, Канади матеріалів.2. Курси Англійської з носіями мови з США та Швейцарії на базі Кременчуцького національного університету на базі програми залучення іноземних викладачів до КНУ. В процесі яких у 2010-2011 року відвідувала щотижневі уроки викладача із Management of foreign countries` relations Mr Edmund H. Hecht, Fulbright Scholar. Отримала практику з вивчання повного курсу менеджменту в США( in English)3. Додаткові лекції носіїв мови на базі університету КНУ.Додатковий досвід:1. 2010 рік - здача іспиту на позицію Baby-sitter, агентство Work and Travel 2. 2011 рік - проходження 1 і 2 етапи Skype співбесіди на позицію Manager on Crouse Line.3. 2017 рік - співучасть у навчанні вчителів онлайн у 2 комерційних онлайн компаніях.Досвід роботи:З 2010 року початок практики студентам віком від 5 років на приватній основі.З 2015 року початок практики у мовних школах із групами віком від 11- 60 років та початок практики навчання англійської мови у Skype. Також маю практику викладання української мови іноземцям із використанням спецпосібників та матеріалів.У навчанні англійської студентам використовую багато матеріалів як веб-дошки, власні проекти, схеми, граматичні таблиці, аудіо та відео, кросворди, переклад пісень, аудіювання та інші.Знаходжу індивідуальний підхід до клієнта.Ведення навчання по системам перевірених посібників Oxford University press та Longman.Можливість проводити заняття з акцентом на потреби студента: більше розмовного або граматики чи активний акцент на лексику чи фонетику.Використовую тільки професійні матеріали іноземних перевірених видавництв видавництв Oxford University press та Longman, серед яких надаю перевагу:Round up 1 - 6, Chatterbox 1 - 5, Matrix, Current, Speak out, Inside out, Grammaway, Current, Cutting edge, English file, Upstream та інші.Активно навчаю за допомогою webboards у яких використовую схеми-проекти особистої розробки.Креативна та творча людина.In love with my profession.

Отзывы клиентов (1)Все отзывы пользователя

Английский язык, Школьная программа 5-9 классы

Сотрудничеством с Юлей Витальевной полностью удовлетворены. Преподаватель требовательна, задает много задач, объясняет ошибки. Быстро нашла общий языков с моим ребенком, за что ей очень благодарна.

Людмила (отзыв зафиксирован со слов клиента по телефону)


Похожие анкеты