Репетитор - Таїса Х. id: 163698

Таїса Х.

300 грн/год
300 грн/год

Я - сучасний викладач англійської мови, що працює з учнями за кордоном і прагне створити середовище взаєморозуміння та толерантності. Мій підхід до навчання базується на ідеї, що культурна різноманітність і міжкультурне спілкування є важливими аспектами вивчення мови.

Таїса Х.

Я - сучасний викладач англійської мови, що працює з учнями за кордоном і прагне створити середовище взаєморозуміння та толерантності. Мій підхід до навчання базується на ідеї, що культурна різноманітність і міжкультурне спілкування є важливими аспектами вивчення мови.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Граматика
Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Деталі про досвід викладання:

У моїх методиках навчання я поєдную традиційні та сучасні підходи, забезпечуючи різноманітність уроків та заохочуючи активну участь студентів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

На моїх уроках я намагаюся створити безпечне та відкрите середовище, в якому студенти можуть вільно висловлювати свої думки та погляди без страху бути осудженими.

Мої уроки англійської мови орієнтовані на створення стимулюючої та сприятливої навчальної атмосфери, де студенти можуть розкрити свій потенціал. Використовую різноманітні інтерактивні методи, такі як групові дискусії, рольові ігри, проектні завдання та використання мультимедіа засобів, щоб зробити уроки цікавими та захоплюючими.

Однак, я також розумію важливість індивідуального підходу до кожного студента. Стараюся зрозуміти їхні особисті цілі, потреби та рівень володіння мовою, щоб створити індивідуальну навчальну програму, яка найкраще відповідає їхнім потребам. Постійно вдосконалюю свої навички та оновлюю свої знання, щоб бути в курсі новітніх методик навчання англійської мови.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Данило С. id: 158494

Данило С.

Привіт,я викладач зі школи Think. Пропонуємо тобі почати вивчати англійську мову не виходячи з дому Також ми можемо підвищити рівень твого англійського Спробуй щось нове, або згадай набуте.Вивчаю англійську протягом 10 років.Навчаю дітей дошкільного віку,школярів,займаюсь підготовкою до ЗНО,студентів,та людей середнього віку.

300грн/год
Анастасія К. id: 148480

Анастасія К.

Учитель початкових класів з правом навчання англійської мови

350грн/год
Іванна Т. id: 165874

Іванна Т.

Вивчаю різні мови вже багато років, тому розумію як краще, легше та комфортніше допомогти іншим на цьому шляху.

300грн/год
Марія Б. id: 83200

Марія Б.

Весела, винахідлива! Готова знайти підхід до дитини та навчити індивідуально. Робити складне простим.

300грн/год
Ніка Л. id: 139506

Ніка Л.

Мене звуть Ніка, мені 30 років, народилася у Києві:) Пропрацювала у школі 5 років, працювала вчителем англійської, зарубіжної літератури:)

270грн/год