info@buki.com.ua
КиївТарасівська, 7UKR01033
380673511960
Репетитор української мови – Тетяна К.

Рейтинг:


Ставка:

170 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Місто:


Освіта:

Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна (2011)

Ступінь:

кандидат філологічних наук

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи, Шкільна програма 5-9 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, Для іноземців

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Українська мова - деталі про досвід викладання:

Готую до ЗНО з української мови та літератури вже дев'ятий рік. Сертифікований екзаменатор ЗНО. Розробниця власного дистанційного курсу з української мови та літератури. Також викладаю українську для іноземців.

Про себе:

Якщо Ваша мета – ефективно підготуватися до ЗНО або суттєво покращити рівень володіння українською мовою, я можу допомогти Вам у цьому.

Я люблю викладати, постійно шукаю шляхи вдосконалення й випробовую нові форми навчання:) Викладала українську мову приватно, в шкільному гуртку та в університеті. У 2018 році стала екзаменатором ЗНО з української.

Я готую школярів та дорослих до складання ЗНО вже 9 років. Комусь із моїх учнів потрібно просто структурувати інформацію. Для когось необхідне виокремлення певних пробілів у знаннях та їх відпрацювання. З іншими проганяємо всю шкільну програму буквально з нуля… Але кожного разу моя діяльність засвідчує – неможливо скласти ЗНО на відмінно без систематичної підготовки. Навіть за наявності гарних оцінок у школі слід відвести спеціальний час на пригадування всієї інформації та структурування її в свідомості. Адже ЗНО, як і будь-який серйозний іспит, – це, перш за все, психологічно стресова ситуація, й іноді буває дуже важко пригадати саме ту інформацію, яка потрібна. На заняттях ми оновлюємо в пам'яті всю шкільну програму, вчимося писати твори й обов'язково виконуємо велику кількість тестів. При цьому я використовую не тільки традиційні вправи, але й багаті ресурси інтернету, зокрема, тести та інтерактивні завдання.

Також я займаюся українською мовою з учнями 8-10 класів. Такий курс розрахований на школярів, які мають труднощі з засвоєнням навчального матеріалу у школі. На заняттях використовується комплекс різноманітних методів – традиційні вправи, ігри, розв’язання проблемних ситуацій, залучення онлайн-ресурсів, відео. Головними критеріями для мене є підвищення мотивації учня до вивчення української мови, дійсне розуміння правил і покращення успішності на заняттях у школі. За бажанням учня і батьків можливе вивчення української літератури. Маю досвід роботи з учнями, які перебувають на домашньому навчанні.

Якщо Ви живете в іншому місті - залюбки проводитиму уроки по скайпу.

Будь ласка, зверніть увагу на такі правила співпраці:
1. Тривалість заняття становить 90 хвилин. Саме такий час дозволяє якісно подати новий матеріал, опрацювати його та перевірити домашнє завдання. Тільки для учнів 8 класу тривалість заняття може бути скорочена до 60 хвилин.
2. Експрес-підготовка до іспиту (наприклад, до ЗНО або ДПА) також можлива. Але якщо до дати іспиту залишається 3 місяці або менше, я працюю з учнями тільки за умови повної передоплати курсу. Крім того, під час експрес-підготовки ми займаємося двічі на тиждень, а також я додатково надаю доступ до мого онлайн-курсу (безкоштовно), щоб учень міг самостійно пройти певні теми.
3. Якщо заняття відміняється в день його проведення, воно має бути оплачене.

Буду рада допомогти Вам!

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Щиро вдячний Вашій компанії за кваліфікованого репетитора. Результатами занять та методикою викладання педагога задоволений на всі сто відсотків. Рекомендую.

Показати все

Макар (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 25.05.2018


Українська мова, Підготовка до ЗНО

Шукали репетитора з української мови для підготовки до ЗНО. Рік працюємо з Тетяною Юріївною. Співпрацею задоволені повністю. Дитина полюбила українську мову. Чекаємо тепер хорошого результату на ЗНО,

Показати все

Дарина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 18.05.2018


Українська мова, Підготовка до ЗНО, Шкільна програма 10-11 класи

Тетяна Юріївна має особистий підхід, вміє зацікавити з першого заняття. Рівень знань швидко зростає, то ж дуже задоволені, раджу!

Показати все

Микита (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 19.04.2018


Коротка інформація про репетитора

Тетяна К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:
  1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Граматика
  • Для іноземців
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 170 грн/год.

Схожі анкети