Репетитор хімії, біології – Надія Г.

Надія Г.

id: 2444

Місто:

Полтава

Предмети:

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон, Програма Росток

Місця проведення занять:

На виїзді:

Полтавська обл., Полтава:

Київський (Біофабрика, Браїлки, Авіамістечко, Половки, Сільгоспінститут, Юрівка, Яківці, 1-а лікарня, Київський вокзал, Фарфоровий завод, Училище зв'язку)

У репетитора: Полтавська обл., Полтава, Сільгоспінститут

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Полтавський педагогічний університет імені В.Г. Короленка (2006)


2005-2006рр. - опрацювала навчальні курси з менеджменту в освіті на базі ПДПУ ім. В.Г. Короленка, пройшла управлінську практику і рекомендована до зарахування у резерв керівних кадрів загального-освітнього навчального закладу.2012р. - закінчила курси «Центру тренінгових технологій» . Виконала випускову роботу на тему: «Організація дистанційного навчання з циклу дисциплін фундаментальної і природничо-наукової та загальноекономічної підготовки».2012 р. – пройшла стажування по підвищенню кваліфікації на кафедрі хімії та методики викладання хімії ПНПУ ім. В.Г. Короленка2008-2014 рр. керівник проблемної групи «Органічне землеробство».2008 р.- співавтор монографії «Організація проектно-дослідницької діяльності з хімічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах»2010 р.- голова оргкомітету та головний модератор регіонального круглого столу «Якість та безпека товарів народного споживання» за участю студентів та викладачів.2011 р. - голова оргкомітету та головний модератор регіонального міжвузівського круглого столу «Якість та безпека товарів народного споживання» за участю студентів та викладачів2012 р. – головний модератор регіонального семінару-тренінгу «Якість та безпека товарів народного споживання»2013 р. - головний організатор та модератор регіонального науково-практичного семінару «Якість та безпека товарів народного споживання» за участю К. Грубича, автора програми «Знак Якості», телеканал «Інтер»2006-2014 рр. – член авторського колективу по роботі над науково-дослідною темою „Екологічні аспекти дослідження якості товарів народного споживання”. Автор більш ніж 40 наукових статей, 12 науково-методичних комплексів та методичних розробок, співавтор монографії.

Відгуки клієнтів

Схожі анкети

Марина
Марина

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Хімія, Біологія

Показати профіль
Тетяна
Тетяна

Досвід: більше 10 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Біологія

Показати профіль
Ірина
Ірина

Досвід: більше 3 років

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Хімія

Показати профіль