Репетитор - Ольга О. id: 53600

Ольга О.

120 грн/год
120 грн/год

Репетитор при підготовці до школи.

Ольга О.

Репетитор при підготовці до школи.

Предмети

Молодші класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Хмельницький, Південно-Західний, Південно-Західний
Онлайн:
Ні

Про себе:

Працюю у школі. Досвід роботи 7 років. Закінчила навчальний заклад за спеціальністю вчитель початкових класів та англійської мови. Можу проводити заняття з англійської мови для підготовки до школи та виконання домашніх завдань. Є досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Освіта:
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія (ХГПА)м. Хмельницький, магістр, 2014
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Зоряна Р. id: 89529

Зоряна Р.

Підготую дитину до школи, допоможу з виконанням домашніх завдань для учнів початкових класів.

5
150грн/год
Ангеліна Д. id: 158312

Ангеліна Д.

Привіт! Я працюю вчителем протягом 10 років, і з радістю допоможу Вашій дитинці опанувати шкільну програму 1-4 класів, підготувати до цікавої шкільної мандрівки. Навчання проходить в онлайн-форматі.

150грн/год
Наташа Р. id: 78459

Наташа Р.

30 років педагогічного стажу. Буду рада допомогти Вашій дитині. Пропоную послуги репетитора . Усі додаткові запитання при особистому спілкуванні.

120грн/год
Олександра О. id: 163616

Олександра О.

Заняття індивідуально підлаштовані під темп учня, враховуючи потреби та побажання. Навчаю діток з дошкільного віку (5 років) та до 4 класу - математика, українська мова, правопис, читання, я пізнаю/досліджую світ, програма "Інтелект України" та "НУШ" Займаюсь з дітьми 6 - 11 класу біологією. Мікробіологія, біотехнологія - медичний коледж.

5
150грн/год
В'ячеслав П. id: 164062

В'ячеслав П.

На разі навчаюся в університеті, але маю досвід працювання з початковими класами, після моїх уроків дитина сама не захоче щоб вони закінчувалися😄😃😀

120грн/год