Репетитор - Наталія К. id: 54184

Наталія К.

450 грн/год
450 грн/год

English Professional Tutor. Beginner, Intermediate, Advanced, Business, Fluent English. IELTS, BEC, CAE, FCE, TOEFL, PET ETC.

Наталія К.

English Professional Tutor. Beginner, Intermediate, Advanced, Business, Fluent English. IELTS, BEC, CAE, FCE, TOEFL, PET ETC.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

English Professional Tutor. Beginner, Intermediate, Advanced, Business, Fluent English. IELTS, BEC, CAE, FCE, TOEFL, PET ETC.

На сьогодні досягнення з викладання Англійської мови в скайп: навчила 265 учнів з різних країн (Канада, Германія, Казахстан, Україна, Аргентина, Англія), 28 сертифікатів IELTS, BEC- 12, FCE - 7, 57 - успішна допомога на співбесідах, 32 учні успішно емігрували.


Проводжу уроки англійською мовами, за бажанням українською та російською мовами.
Графік гнучкий. Заняття від 45 до 120 хвилин. Коммунікативна методика викладання. Схвальні відгуки від усіх моїх учнів.

Розмовна мова
Ділова та бізнес мова
Підготовка до вступу за кордон
До співбесіди в посольстві
Mожу бути для вас перекладачем

English for IT specialists, top managers, marketologists, team leads, negotiators, corporate staff.

Improve your vocabulary, speaking, grammar and develop fluency of an advanced speaker. Videos, games, speaking activities, academic or business writing will be included in the course upon request.

Всі дистанційні уроки іноземної мови мають у своїй основі комунікативну методику. Головне завдання даної методики полягає в тому, щоб навчити учня вільно спілкуватися іноземною мовою. Згідно з цією методикою метою вивчення будь-якої іноземної мови виступає формування вміння користуватися іноземною мовою як засіб спілкування, думати на ньому і вміти висловлювати свої думки.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), магістр, 2005
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Альона Н. id: 13133

Альона Н.

Репетитор з української та російської мови, викладаю дітям різного віку, студентам, дорослим, допомагаю підвищити рівень грамотності, готую до ЗНО. Також працюємо над технікою мовлення. Тривалий час працювала літературним редактором у відомих київських виданнях, тож навчаю літературного слововживання, тонкощів перекладу з російської (і навпаки).

5
500грн/год
Олександрa К. id: 84644

Олександрa К.

Олександра Німецька, англійська мови Можливий виїзд до учнів в районі теремки-1. (Онлайн заняття - Viber, Zoom і т.д.). Ціна: 45 хвилин - 300 гривень. Ціна за годину - 400 грн.

400грн/год
Тетяна Ш. id: 119743

Тетяна Ш.

Кваліфікований вчитель для маленьких, для учнів , для серйозних дорослих та іноземців. A little speaking English/ Також підготовка дітей до школи з 3 років.

5
500грн/год
Ксенія І. id: 160372

Ксенія І.

Мене звати Ксенія, я досвідчений викладач англійської та китайської з сертифікатом від Cambridge, досвідом роботи в Китаї та міжнародній школі в Києві. Навчаю дітей онлайн через Zoom, використовую ігри та цікаві підручники, адаптуючи стиль навчання до потреб кожного учня. Вірю у потенціал кожного учня та надаю підтримку та керівництво.

400грн/год
Тетяна С. id: 2885

Тетяна С.

Викладаю 11 років правознавство, історію, англійську мову. Використовую новітні фінські і шведські методики, визнані найбільш ефективними в світі.

5
450грн/год