Репетитор - Олеся С. id:114654

Олеся С.

200 грн/год

Олеся С.

«Обожнюю знаходити нові прості шляхи для пояснення складної інформації. Я доведу,що українська мова-це просто,доступно та сучасно.»

Предмети

Українська мова

Рівні викладання:

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Розмовна мова

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до кожного учня,одразу складаємо план навчання,в який учень або його батьки можуть внести будь-які корективи,аби наша співпраця була максимально ефективною.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Нещодавно я сама складала ЗНО, я пам’ятаю той страх, ті емоції. Хочу аби мої учні не повторювали моїх помилок, хочу ділитися своїм досвідом та лайфхаками, які я знайшла під час підготовки до іспитів, адже мої високі бали допомогли мені вступити у кращий економічний виш країни — КНЕУ імені Вадима Гетьмана, де я наразі і навчаюсь на 2 курсі за спеціальністю міжнародна економіка.
Я обожнюю спілкування з людьми. Хочу популяризувати українську мову.
«Менше теорії-більше практики» - моє викладацьке кредо,оскільки я впевнена,що лише завдяки практиці можна успішно скласти будь-які тести чи написати будь-які контрольні роботи, диктанти та інше.Маю досвід роботи у волонтерському проєкті «Соціальне репетиторством» від Львівського міського центру соціальних служб «Між нами».
Завжди знаходжу індивідуальний підхід до кожного,хто прагне вивчити всі тонкощі української мови.Вважаю,що оцінки в школі не найголовніший критерій ,проте мої учні мають відмінні результати у навчанні з предмету українська мова.
Хочеш вдосконалювати свої навички володіння солов‘їною? Давай робити це разом!

Освіта:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ), студент, 2024

Вік:

18-25

Досвід:

більше 1 року