Репетитор англійської мови, німецької мови, іспанської мови – Наталія Середняк

Схожі анкети

Євгенія
Євгенія

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Математика, Українська мова та література, Англійська мова

Євген
Євген

Досвід: більше 10 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Польська мова, Китайська мова

Середняк Наталія Фeдорiвна

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова, Іспанська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень А1-А2, Шкільна програма 5-9 класи

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Університети ГГПИИЯ та Кебридж, Великобританія (2005)

Ступінь:

магістр

З відзнакою закінчила факультет англійської та німецької мов Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов за фахом "викладач англійської мови та німецької мов, і світової літератури" та маю сертификат Кемриджу з подготовки до IELTS, FCE, CAE, KET, TOEFL. Протягом останніх 15 років я займалася перекладацькою і викладацькою діяльністю зі студентами з України, Росії, США, Німеччини і Великобританії.

На своїх заняттях використовую інноваційні прийоми і методи, різноманітний матеріал для навчання фонетики, граматики, лексики та розмовної мови, використовуючи найефективніший прийнятий у всіх провідних ВНЗ світу (Оксфорд, Кембридж) - метод активної комунікації.
Заняття тільки по скайпу.

Маю великий досвід по підготовці до успішного проходження співбесід та складання міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, KET, PET, CPE), а також в проведенні інтенсивного курсу занять по розмовній практиці і підготовці з початкового рівня до вільного володіння мовою для подорожей і ділових поїздок.

Пропоную уроки аглійської, німецької та іспанської мов в Скайп. Зараз це стало дуже популярним, в силу того, що Ви економите на транспортних витратах і оренді приміщення. Результативність таких занятті частіше навіть краще, ніж традиційних. Адже Ви займаєтеся тоді, коли Вам зручно.

В процесі занять я створюю програму для кожного студента виходячи з його побажань і цілей, підбираю найпродуктивніші прийоми для подолання мовного бар'єру, а також роблю англійську граматику доступною і легкою.

Маю сертифікат по Business English університету Сан-Франциско, США. Як перекладач постійно покращують свої знання нової лексики і нових фраз, які постійно з'являються в іноземних мовах. Ця робота дозволила мені відвідати США і ряд європейських країн, і почерпнути цікавий і корисний досвід міжкультурного спілкування, щоб згодом використовувати додаткові практичні пізнання англійської мови на уроках.

Курси: початковий, середній, просунутий, загальний розмовний курс англійської, німецької, іспанської, Англійська для подорожей, Ділова англійська, Англійська для дітей середньої школи, старших класів, студентів вищих навчальних закладів, корпоративне навчання, підготовка до здачі міжнародних іспитів.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова, TOEFL, IELTS. Оцінка: 4

Наталія Федорівна - серйозний і досвідчений викладач. Матеріал, який вона пропонує для вивчення, та форми навчання - різноманітні та цікаві. Вона має чималий досвід спілкування з носіями мови. Може стати гарним наставником у будь-якій ситуації.

Тетяна Романюк (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Євгенія
Євгенія

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Математика, Українська мова та література, Англійська мова

Євген
Євген

Досвід: більше 10 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Польська мова, Китайська мова