Репетитор англійської мови, німецької мови, іспанської мови – Наталія С.

Місто:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Навчальний заклад:

Університети ГГПИИЯ та Кембридж, Великобританія (2005)

Ступінь:

магістр

Рівні:

TOEFL, IELTS, Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:


З відзнакою закінчила факультет англійської та німецької мов Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов за фахом "викладач англійської мови та німецької мов, і світової літератури" та маю сертификат Кемриджу з подготовки до IELTS, FCE, CAE, KET, TOEFL. Протягом останніх 15 років я займалася перекладацькою і викладацькою діяльністю зі студентами з України, Росії, США, Німеччини і Великобританії.

На своїх заняттях використовую інноваційні прийоми і методи, різноманітний матеріал для навчання фонетики, граматики, лексики та розмовної мови, використовуючи найефективніший прийнятий у всіх провідних ВНЗ світу (Оксфорд, Кембридж) - метод активної комунікації.
Заняття тільки по скайпу.

Маю великий досвід по підготовці до успішного проходження співбесід та складання міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, KET, PET, CPE), а також в проведенні інтенсивного курсу занять по розмовній практиці і підготовці з початкового рівня до вільного володіння мовою для подорожей і ділових поїздок.

Пропоную уроки аглійської, німецької та іспанської мов в Скайп. Зараз це стало дуже популярним, в силу того, що Ви економите на транспортних витратах і оренді приміщення. Результативність таких занятті частіше навіть краще, ніж традиційних. Адже Ви займаєтеся тоді, коли Вам зручно.

В процесі занять я створюю програму для кожного студента виходячи з його побажань і цілей, підбираю найпродуктивніші прийоми для подолання мовного бар'єру, а також роблю англійську граматику доступною і легкою.

Маю сертифікат по Business English університету Сан-Франциско, США. Як перекладач постійно покращують свої знання нової лексики і нових фраз, які постійно з'являються в іноземних мовах. Ця робота дозволила мені відвідати США і ряд європейських країн, і почерпнути цікавий і корисний досвід міжкультурного спілкування, щоб згодом використовувати додаткові практичні пізнання англійської мови на уроках.

Курси: початковий, середній, просунутий, загальний розмовний курс англійської, німецької, іспанської, Англійська для подорожей, Ділова англійська, Англійська для дітей середньої школи, старших класів, студентів вищих навчальних закладів, корпоративне навчання, підготовка до здачі міжнародних іспитів.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Англійська мова мені потрібна для роботи в ІТ-сфері. Займались з Наталією Федорівною ми недовго. Репетитор має індивідуальний підхід до учнів, гарно пояснює. На заняттях акцент ставився на нову лексику, розмовну мову. Дуже прикро, що не маю змоги працювати з викладачем - вона не виходить на зв`язок, хоча оплату вніс наперед.

Віталій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Англійська мова, TOEFL, IELTS

Наталія Федорівна - серйозний і досвідчений викладач. Матеріал, який вона пропонує для вивчення, та форми навчання - різноманітні та цікаві. Вона має чималий досвід спілкування з носіями мови. Може стати гарним наставником у будь-якій ситуації.

Тетяна Романюк (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Наталія С. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
 2. Німецька мова
 3. Іспанська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • TOEFL, IELTS
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • До співбесіди в посольстві
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Репетитор для початківців
 • GMAT, GRE
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.

Схожі анкети