Репетитор - Ірма М. id: 15554

Ірма М.

400 грн/год
400 грн/год

Заняття математикою-це спосіб тренувати і розвивати розум. Зіставлення фактів, застосування законів, пошук несподіваних рішень... все це розвиває мислення та підвищує якість розуму.

Ірма М.

Заняття математикою-це спосіб тренувати і розвивати розум. Зіставлення фактів, застосування законів, пошук несподіваних рішень... все це розвиває мислення та підвищує якість розуму.

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи

Деталі про досвід викладання:

Математика. Літні заняття зі школярами, якісне освоєння шкільної програми, ліквідація прогалин, роз'яснення складних та незрозумілих тем. Підготовка до тестів, іспитів. Заняття онлайн.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Приморський, Центр, Пантелеймоновская 128
Онлайн:
Так

Про себе:

На моїх уроках я не намагаюся тягти учня до рівня, що виходить за межі його здібностей. Не заважаю учневі думати і формую робітничий альянс з учнем.

Освіта:
ГПУ, спеціаліст, 1987
Вік:
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Репетитор з математики

Предмет:

Математика

Ціна

400 грн/год

Схожі анкети

Олексій С. id: 174987

Олексій С.

Викладаю математику та фізику для школярів та студентів більше 30 років. Проводжу індивідуальні заняття із вказаних предметів з учнями середньої та старшої школи, студентами коледжів та університетів. Готую до здачі ЗНО, НМТ, ДПА та іспитів з вищої математики і фізики.

400грн/год
Алла А. id: 100274

Алла А.

Досвід дистанційної роботи зі студентами коледжів Англії (завдання англійською мовою), Польщі, Франції, Канади. Досвід роботи в школі, коледжі та ВНЗ.

4.8
400грн/год
Оксана Б. id: 37213

Оксана Б.

Вже багато років мені подобається працювати з дітьми і вчити їх, відкриваючи для них нові пізнання, розвивати інтерес до шкільних предметів, розвивати логіку і пам'ять. Я впевнена, що кожна дитина зможе зрозуміти будь-яку науку, якщо підібрати їй спосіб навчання. Під час занять з учнями орієнтоване розуміння останнім матеріалом, а не зазубрювання.

4.9
350грн/год
Марина С. id: 157444

Марина С.

Вчитель математики, працюю в ліцеї, займаюсь репетиторством.

450грн/год
Юлія Ф. id: 155890

Юлія Ф.

Займаюся з учнями з 2018 року, маю достатній досвід у підготовці до школи, допомозі з домашнім завданням та пояснення шкільних предметів. Навчання українською мовою, пояснення може бути російською (якщо так зрозуміліше дитині). Зі мною заняття цікаві, змістовні та зрозумілі.

350грн/год