Репетитор англійської мови, французької мови, німецької мови, італійської мови – Ольга Т.

Ольга Т.

id: 5454

Місто:

Бровари

Предмети:

Англійська мова, Французька мова, Німецька мова, Італійська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Бровари, Масив, Гагарина 16

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Київський національний лінгвістичний університет (2006)

Ступінь:

Спеціаліст

Дипломи, відзнаки та інше:

Звання, яке отримали мої курси на міському фестивалі 2016. Традиційний підхід - це гарантія якості викладання іноземної мови.

Моя мета - створення умов, що дозволяє дітям і дорослим вивчити англійську мову, яка вже давно є невід'ємною частиною знань сучасного суспільства, з легкістю і мінімальними фінансовими витратами; зацікавити потенційних учнів різного віку і професій в його вивченні.
 Моїм пріоритетом є цікаві інформативні заняття, на яких Ви зможете не тільки осягнути особливості іноземної мови, але й оволодіти додатковою інформацією у сфері культури, історії, міфології, а також класичної літератури.
Я пропоную:
-Корпоративне Англійська (Працювала з такими компаніями: Фроніус Факел, МТС, Нокиан Шина, Асканія Рейсінг, ФМ Ложістікс)
-загальна і бізнес англійська
-Підготовка До співбесід та іспитів;
-Підготовка До виїзду за кордон;
-Англійська Для дітей
Не відкладайте свій успіх на завтра!
Вартість заняття в міні-групі - 60 грн/60 хв. Індивідуально - 150 грн/60 хв, Business English і рівень Advanced 200 грн/60 хв.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад

Ольга Олександрівна - чудовий спеціаліст, який допоміг мені підвищити рівень з англійської мови. Заняття проходили цікаво, насичено та творчо. Багато вправ було з граматики, лексики та вимови. Ваша компанія працює професійно та організовано.

Володимир (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Французька мова, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад

Моя донька успішно вивчала англійську мову з чотирьох років, а зараз ми вирішили познайомити її ще з французьською і звернулися до Ольги Олександрівни. Викладач знайшла спільну мову до дитини, відповідально навчала, лояльно і терпеливо все пояснювала, часом в ігровій формі.

Марія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі