Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Андрій Ш. id:6477

Андрій Ш.

170 грн/год

Андрій Ш.

«Репетитор з математики, вищої математики. Підготовка до ЗНО та ДПА, математичних олімпіад. Можливі заняття дистанційно.»

Предмети

Математика

Вища математика

Математичний аналіз

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Чернігів

Онлайн:

так

Про себе

Допоможу учням результативно підготуватися до складання ДПА або ЗНО. Сруктуроване та послідовне вивчення (повторення) матеріалу за індивідуальним планом, який залежить від рівня знань учнів, студентів. Працюю над виявленням та усуненням прогалин в знаннях, підтягну успішність в класі. Великий досвід підготовки до олімпіад( 2-4 етапу). Про себе:аспірантура Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова; працював викладачем фіз-мату Чернігівського національного університету 'Чернігівський колегіум', вчитель математики ЗОШ (клас з поглибленим вивченням), керівник гуртка МАН; член журі 2,3 етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та 2,3 етапу конкурсу захисту робіт МАН з математики. Досвід роботи репетитором більше 10 років.

Вивчення математики для дитини має бути радісним та надихаючим.

Освіта:

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, 2005

Вік:

36-45

Досвід:

більше 10 років

відгуки

4 відгуків про Андрій Ш.

5/5

5+

3

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Поліна

5+

19.04.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Найкраща компанія та чудовий викладач. Легко знайшов підхід та зміг зацікавити. Вдалося значно покращити знання. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Віта

5+

27.04.2021

Математика, 7-9-й класи, Підготовка до ЗНО

5+

Кваліфікований репетитор та чудова людина. Заняття проходять цікаво, змістовно. Дитина із задоволенням займається. Результати позитивні. Рекомендую.

Арсен

5+

07.04.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Репетитор повністю влаштував. Дуже добре вміє пояснити, все зрозуміло, дякую.

Богдан

5

Вища математика, Університетські курси

5

Дякую Андрію Володимировичу за допомогу в підготовці до екзамену з вищої математики. Як результат нашої співпраці - здав екзамен майже на відмінно. Репетитор кваліфікований, доступно пояснює матеріал, складне пояснює простими словами, має системний підхід у роботі. Рекомендую педагога для студентів, котрим треба пройти курс вищої математики.