Репетитор - Соломія Я. id: 88141

Соломія Я.

150 грн/год
150 грн/год

- викладаю більше 3 років - підготовка до іспитів, розмовна англійська, General and Business English - Діти дорослі - діти / підлітки / дорослі

Соломія Я. 5.0(відгуків: 1)

- викладаю більше 3 років - підготовка до іспитів, розмовна англійська, General and Business English - Діти дорослі - діти / підлітки / дорослі

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Для дорослих:
• використання персоналізованих планів уроку, розроблених за методикою British Council
• Speaking focus (акцент на розмовній складової, використовуючи правильні лексичні і граматичні конструкції)
• Grammar in Use (вивчення граматики за допомогою віртуальних інструментів на практиці)
Для дітей / підлітків:
• використання методики TPR на уроках
• інтерактивна дошка для малювання і письма, а також відео та пісні з носіями мови
• персоналізовані матеріали Оксфорда

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладаю англійську вже більше 3-х років. У минулому - студентка по обміну, жила в Колумбії (Меріленд) і вчилася один рік в американській старшій школі. Переможниця обласних і Всеукраїнських олімпіад.

Зараз викладач в міжнародній школі Skyeng, працюю з дорослими і детьмі.Участніца і спікерка міжнародних конференцій для викладачів. Пройшла стажування від British Council про ефективному викладанні онлайн. Волонтер в Engin: працюю з дітьми і підлітками.

Маю постійний досвід спілкування з носіями мови :)

Освіта:
University of the People, ,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Олександра

5+

23.10.2020

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Пані Соломія - чудовий викладач. Професійно викладає на високому сучасному методичному рівні, цікаво та спрямовано на результат. Має індивідуальний підхід до учня, інтелігентна та порядна. Учениця (13 років) очікує на кожне заняття (що проводиться виключно англійською мовою) із нетерпінням. Дуже задоволені та вдячні!... більше»

Блоги користувача

Особиста історія та корисні поради, які допоможуть викликати на дебати навіть носіїв мови.

Writing task 1 - не такий простий, як здається. Та я точно знаю, як успішно виконати це завдання. Гайда читати нову статтю!

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Анастасія Л. id: 134608

Анастасія Л.

Мене звуть Настя і мені 18 років, навчаю англійську вже 12 років. навчаюсь у Київському інституті міжнародних відносин, отримую диплом англійського перекладача.

120грн/год
Анастасія Б. id: 126016

Анастасія Б.

Я вільно володію двома мовами іноземними мовами, тому розумію труднощі, з якими стикаються учні та як добитися гарного результату. Працюю з дітьми, рівня( А1-В1) Уроки відбуватимуться на платформі zoom, українською мовою.

120грн/год
Маргарита Б. id: 147876

Маргарита Б.

Мене звати Маргарита, я з великою радістю допоможу вам легко та цікаво опанувати мову

140грн/год
Діана З. id: 148612

Діана З.

Закінчила школу фізико-математичного напрямку із золотою медаллю. Постійно приймала участь в олімпіадах з математики, англійської та української мов, програмування. Проводила уроки та змагання для дітей в школі. Середній бал (GPA) в економічному університеті: 4.86/5.0

150грн/год
Катерина Р. id: 155703

Катерина Р.

Навчаюся на 2 курсі КПІ ім. Ігоря Сікорського на факультеті біотехнології та біотехніки. Склала ЗНО у 2021 році: українська мова - 196 балів, біологія - 198 балів, англійська мова - 197 балів.

150грн/год