Предмети:

Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Рівні викладання

10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіадРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2Рівень B1-B2Рівень C1-C2TestDaF, DSDПідготовка до вступу за кордон

Про себе:

Освіта: НаУКМА, спеціальність "Німецькі та європейські студії" (магістр), КНУ ім. Т. Шевченка, спеціальність "Переклад з німецької та англійської мов" (бакалавр). Маю досвід проживання і навчання в Німеччині - у зимовому семестрі 2018/2019 навчалася в Університеті ім. Фрідріха Шиллера (м. Єна, Німеччина).
Протягом 2011-2013 років брала участь у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та займала призові місця. Призер Всеукраїнської студентської олімпіади з усного і письмового перекладу (укр - нім) - 2017 рік.
Маю Сертифікат TestDaF (TDN 5, рівень C1/C2), а також сертифікат DSD II (Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz), рівень C1.
Досвід роботи: Викладаю німецьку мову індивідуально та в міні-групах уже понад 3 роки. Займаюся з учнями різних вікових категорій.
У 2016 році була асистентом вчителя німецької мови у літньому дитячому таборі в Словенії.
Окрім викладання, також працюю перекладачем.
Допомагаю підготуватися до переїзду, вступу за кордон, іспитів Goethe, Test DaF, DSH, DSD.
На заняттях використовую підручники видавництв Klett, Hueber, Cornelsen, Langenscheidt, зокрема:
- комплексні підручники: Schritte, Menschen, Optimal, Lagune, Motive
- для дітей і підлітків: Der Grüne Max, Prima plus
- граматика: Grammatik im Gespräch, Deutsch aber hallo
- міжнародні мовні сертифікати: Fit fürs Goethe-Zertifikat A1/ A2/ B1/ B2/ C1, Fit für den TestDaF, Mit Erfolg zu Start Deutsch A1, So geht`s noch besser zum Goethe-Zertifikat і т.д.
Окрім цього, доповнюю заняття інтерактивними завданнями, аудіовізуальними матеріалами (зокрема, перегляд та опрацювання адаптованих навчальних серіалів), а також власними розробками.
Пояснюю граматику українською та німецькою мовами.
При створенні навчального плану враховую індивідуальні побажання.

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Підготовка до вступу за кордон

Дуже задоволена своїм репетитором. Соломія викладає мені німецьку мову вже майже два місяці. Заняття насичені та продуктивні. Я відчуваю вагомий зріст та прогрес у своїх знаннях. Соломія прекрасно структурує матеріал, доступно та цікаво його подає. Оцінюю роботу викладача на 5 із 5-ти).

Німецька мова, Рівень А1-А2

Репетитором дуже задоволена. Соломія Василівна - чудовий педагог. Займатися з нею - одне задоволення. Завжди йде мені назустріч, підлаштовується під мій графік занять. Дуже вдячна компанії за такого репетитора.

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Задоволені і як викладачем, і як людиною. Дитина з радістю вивчає новий матеріал.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Замовники характеризують Соломію Василівну, як пунктуального, вічливого, відповідального та приємного репетитора. Вони задоволені своїм вибором, співпрацюють вже тривалий час із цим репетитором і задоволені ортриманим результатом. Замовники рекомендують цього репетитора та компанію "БУКІ" всім.

Англійська мова, Німецька мова

Репетитором задоволені, у дочки Вікторії (7 клас) рівень знань покращився, їй стало легше на уроках німецької в школі. Соломія Василівна дуже хороший, відповідальний та приємний репетитор.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Соломія Василівна нам дуже подобається і по дисципліні, і по викладанню. Розумна, йде на поступки не розпущена. Репетитор і дитина зійшлися за характером і завдяки цьому учень дуже уважно слухає репетитора, намагається виконати завдання, цікавиться. І син, і я дуже задоволені, бо знайшли для нас недорогого хорошого репетитора майже відразу.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дочка Анастасія в школі вивчає англійську, для себе захотіла вивчати і німецьку мову. Шукали репетитора, який добре володіє знаннями, правильною вимовою і зміг би це передати учню. Саме такою є Соломія Василівна. Ми дуже задоволені її роботою та результатами. Дочці подобаються заняття, вони цікаві і інформативні.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Соломія - це знахідка для нас. Відповідальна, пунктуальна, завжди приносить з собою різні цікаві матеріали. Ми дуже задоволені.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

Вікторія О.

200 грн/год

Вікторія Л.

200 грн/год

5

Єлизавета М.

250 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Соломія К. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • TestDaF, DSD
 • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 250 грн/год.