Репетитор - Соломія К. id:2272

«Готую до здачі міжнародних іспитів, вступу за кордон, вчу граматиці, розмовній мові, сприйняття мови на слух. Займаюся з учнями різного віку.»

250 грн/год

Соломія К.

id: 2272

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Підготовка до олімпіад Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 Рівень C1-C2 TestDaF, DSD Підготовка до вступу за кордон

Про себе

Освіта: НаУКМА, спеціальність "Німецькі та європейські студії" (магістр), КНУ ім. Т. Шевченка, спеціальність "Переклад з німецької та англійської мов" (бакалавр). Маю досвід проживання і навчання в Німеччині - у зимовому семестрі 2018/2019 навчалася в Університеті ім. Фрідріха Шиллера (м. Єна, Німеччина).
Протягом 2011-2013 років брала участь у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та займала призові місця. Призер Всеукраїнської студентської олімпіади з усного і письмового перекладу (укр - нім) - 2017 рік.
Маю Сертифікат TestDaF (TDN 5, рівень C1/C2), а також сертифікат DSD II (Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz), рівень C1.
Досвід роботи: Викладаю німецьку мову індивідуально та в міні-групах уже понад 3 роки. Займаюся з учнями різних вікових категорій.
У 2016 році була асистентом вчителя німецької мови у літньому дитячому таборі в Словенії.
Окрім викладання, також працюю перекладачем.
Допомагаю підготуватися до переїзду, вступу за кордон, іспитів Goethe, Test DaF, DSH, DSD.
На заняттях використовую підручники видавництв Klett, Hueber, Cornelsen, Langenscheidt, зокрема:
- комплексні підручники: Schritte, Menschen, Optimal, Lagune, Motive
- для дітей і підлітків: Der Grüne Max, Prima plus
- граматика: Grammatik im Gespräch, Deutsch aber hallo
- міжнародні мовні сертифікати: Fit fürs Goethe-Zertifikat A1/ A2/ B1/ B2/ C1, Fit für den TestDaF, Mit Erfolg zu Start Deutsch A1, So geht`s noch besser zum Goethe-Zertifikat і т.д.
Окрім цього, доповнюю заняття інтерактивними завданнями, аудіовізуальними матеріалами (зокрема, перегляд та опрацювання адаптованих навчальних серіалів), а також власними розробками.
Пояснюю граматику українською та німецькою мовами.
При створенні навчального плану враховую індивідуальні побажання.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Підготовка до вступу за кордон

Дуже задоволена своїм репетитором. Соломія викладає мені німецьку мову вже майже два місяці. Заняття насичені та продуктивні. Я відчуваю вагомий зріст та прогрес у своїх знаннях. Соломія прекрасно структурує матеріал, доступно та цікаво його подає. Оцінюю роботу викладача на 5 із 5-ти).

Німецька мова, Рівень А1-А2

Репетитором дуже задоволена. Соломія Василівна - чудовий педагог. Займатися з нею - одне задоволення. Завжди йде мені назустріч, підлаштовується під мій графік занять. Дуже вдячна компанії за такого репетитора.

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Задоволені і як викладачем, і як людиною. Дитина з радістю вивчає новий матеріал.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Соломія - це знахідка для нас. Відповідальна, пунктуальна, завжди приносить з собою різні цікаві матеріали. Ми дуже задоволені.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Замовники характеризують Соломію Василівну, як пунктуального, вічливого, відповідального та приємного репетитора. Вони задоволені своїм вибором, співпрацюють вже тривалий час із цим репетитором і задоволені ортриманим результатом. Замовники рекомендують цього репетитора та компанію "БУКІ" всім.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дочка Анастасія в школі вивчає англійську, для себе захотіла вивчати і німецьку мову. Шукали репетитора, який добре володіє знаннями, правильною вимовою і зміг би це передати учню. Саме такою є Соломія Василівна. Ми дуже задоволені її роботою та результатами. Дочці подобаються заняття, вони цікаві і інформативні.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Соломія Василівна нам дуже подобається і по дисципліні, і по викладанню. Розумна, йде на поступки не розпущена. Репетитор і дитина зійшлися за характером і завдяки цьому учень дуже уважно слухає репетитора, намагається виконати завдання, цікавиться. І син, і я дуже задоволені, бо знайшли для нас недорогого хорошого репетитора майже відразу.

Англійська мова, Німецька мова

Репетитором задоволені, у дочки Вікторії (7 клас) рівень знань покращився, їй стало легше на уроках німецької в школі. Соломія Василівна дуже хороший, відповідальний та приємний репетитор.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Олена П.

Репетитор з гуманітарних предметів

200грн/год

Андріана Г.

Репетитор з англійської мови, підготовка до ДПА, ЗНО. Проводжу заняття з дітьми та дорослими: розмовна мова, рівні А1-В2.

5
200грн/год

Катерина А.

Репетитор з німецької та англійської мов.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Соломія К. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • TestDaF, DSD
 • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 250 грн/год.