Репетитор - Емілія К. id:461

«Репетитор з польської і чеської мови»

350 грн/год

Емілія К.

id: 461

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

10 - 11 класи Університетські курси Розмовна мова Ділова та бізнес мова Носій мови Репетитор для початківців Граматика Співбесіда на карту поляка Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 Рівень C1-C2 Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві

Про себе

Досвідчений викладач польської і чеської мови. Я закохана у свій предмет і натхненно ставлюся до викладання. Проводжу дистанційні заняття, готую до співбесіди на карту поляка, вступу у польскі та чеські ВНЗ, до здачі сертифікаційних іспитів і просто для впевненого володіння мовою. На заняттях застосовую комунікативну методику, індивідуальний підхід, створюю невимушену атмосферу. Серії підручників,які я використовую: Polski krok po kroku, Kiedyś wrócisz tu, Z polskim na ty, Česky krok za krokem, Čeština pro život, Communicative Czech та ін., - а також велику кількість цікавих додаткових матеріалів. Буду рада познайомитися з Вами і поділитися своїми знаннями. :)
Випускниця (магістр) Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Стажувалася у Варшаві, Празі, Брно. Досвід викладання у Національному університеті державної податкової служби в Україні (викладач польської мови), Чеському культурному центрі в Україні (викладач чеської мови на курсах), Представництві Європейського Союзу в Україні (викладач польської мови, викладач російської як іноземної), на курсах в Polonista Center, Lingua Nova. Досвід роботи на фірмах: ЮМАКС, Трансвостоксервис, УльмаОпалубка, - де викладала польську і чеську мову менеджерам компаній. 7 років працювала перекладачем у Посольстві Чеської Республіки в Києві. Маю сертифікати і рекомендації.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

3 відгуків з середньою оцінкою 5

Чеська мова, Рівень А1-А2

Я задоволена своїм викладачем, Емілія привітна людина, з нею легко знайти спільну мову, є про що поговорити паралельно навчанню. Як вчитель, вона чудово надає програму, мені подобається її підхід до занять. Нічого зайвого, все компактно складає на полички в мою голівоньку.

Чеська мова, Рівень А1-А2

Я повною мірою задоволена заняттями з викладачем. Метод викладання, стиль подачі інформації, матеріали вивчення — все на високому рівні. Заняття проходять цікаво та з гумором. Окрема подяка Емілії, за терпіння і бажання допомогти зрозуміти, вимовити, запам'ятати. В першу чергу потрібно пам'ятати, що успіх у вивченні іноземної мови, в більшості випадків залежить від бажання учня, а викладач як провідник і помічник у незвіданому. Мені пощастило зробити правильний вибір. Дякую Емілія!

Чеська мова, Репетитор для початківців

Можу оцінити роботу викладача на всі 5! За місяць чи трошки більше занять я можу вільно читати та висловлювати свої думки чеською! З таким темпом навчання впевнена, що з сумлінним викладанням Емілія в мене вийде підготуватись на гос екзамен!

Блоги користувача

На що слід звернути увагу, готуючись до співбесіди на "карту поляка"

Схожі анкети Київ

Світлана П.

Викладаю польську і англійську для дітей і дорослих.

400грн/год

Богдана С.

Людина з активною життєвою позицією, яка весь час прагне нових знань і хоче ділитись цим з усіма.

5
250грн/год

Анна Б.

Пропоную якісне та цікаве вивчення іноземних мов з використанням різноманітних світових методик. Вивчення мов, пiдготовка до ЗНО.

5
250грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Емілія К. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Польська мова
 2. Чеська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 350 грн/год.