Репетитор - Наталія В. id: 89805

Наталія В.

450 грн/год
450 грн/год

Допомагаю заговорити польською в максимально короткий час, адаптуватись в новому середовищі при переїзді до Польщі.

Наталія В. 5.0(відгуків: 2)

Допомагаю заговорити польською в максимально короткий час, адаптуватись в новому середовищі при переїзді до Польщі.

Предмети

Польська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Є великий досвід викладання у групах, міні-групах та індивідуальному навчанні людей будь-якого віку рівнів А0 - В2. На даний момент працюю з клієнтами віком 13+. Пропоную максимальне занурення у польську мову і культуру з нашого першого заняття. Навчання відбувається польською, але якщо виникає потреба, окремі моменти можу пояснити українською. Допомагаю з підготовкою до навчання, співбесіди на карту поляка, роботи і проживання у Польщі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Поєдную вищу психологічну і вищу філологічну освіту.

Як викладач пропоную виключно польські текстові, аудіо- та відеоматеріали. Працюємо з усіма видами мовленнєвої діяльності (сприйняття на слух, робота з текстом, граматика, письмо), але особлива увага надається усному мовленню. Заняття розробляю для кожного клієнта окремо, залежно від його цілей, побажань та інтересів.

Освіта:
Інститут слов’янознавства Київського славістичного університету, спеціаліст, 2010
Вік:
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Наталія В.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Микола

5+

08.09.2021

Польська мова, Рівень B1-B2

5+

Займався з Наталією кілька місяців, дуже сподобалося. Викладач грамотний і розташовує до себе, а підхід дійсно ефективний. Благополучно підготувалися до співбесіди за підсумками якого я отримав місце у фірмі, в якій хотів працювати. Залишився дуже задоволений результатом, всім рекомендую!... більше»
Аліна

5

12.11.2020

Польська мова, Репетитор для початківців

5

Займаємося з Наталією напівіндивідуальні (в парі з мамою) вже місяць і готові підписатися під кожним словом в її анкеті. Викладач задіє різні додаткові матеріали, як друковані, так і аудіо / відео, що закладає основи для розуміння живої мови. Крім цього, Наталія розробляє для нас окремі (окремі, панове!) Тести після кожного тематичного блоку. Ну і також хотілося б відзначити важливі дрібниці: доброзичливу атмосферу на заняттях, постійний зворотний зв'язок і готовність адаптувати тематику, методи... більше»

Блоги користувача

Трохи інформації про поляків + топ 25 найбільш відомих “романтичних” фразеологізмів польської мови з поясненням / перекладом і прикладами вживання.

У статті розповідається про ставлення поляків до компліментів + список корисних фраз

Напевно, кожен з нас має щонайменше двох-трьох знайомих, які вивчають іноземні мови усе своє свідоме життя, але так і залишаються на рівні розуміння мови «зі словником». Якщо є проблема, потрібно шука

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Марія А. id: 61053

Марія А.

Репетитор для дітей з англійської мови. Репетитор з польської мови: готую до вступу в Польщу, співбесіди на карту поляка, граматика, фонетика.

4.9
500грн/год
Іванна М. id: 27334

Іванна М.

Студія Вивчення Іноземних мов. «Коли-небудь» це сьогодні! Проживаю в США, тому навчу ВІЛЬНО спілкуватися англійською.

4.9
400грн/год
Анна Я. id: 76157

Анна Я.

Hejka! Мене звати Аня і польська мова це моя pasja :) Допоможу з вивченням польської онлайн на різних рівнях від А0 до С1 та для різних цілей: робота, навчання, бізнес, медицина, підготовка до екзамену ітд

5
450грн/год
Марія  П. id: 160167

Марія П.

Репетитор з польскої мови для дітей та дорослих, допомагаю в підготовці вступу до Польщі. Маю індивідуальний підхід до кожного учня!

400грн/год
Олена У. id: 49185

Олена У.

Кваліфікований викладач польської мови для різних вікових категорій.

400грн/год