Курси, репетитор чи школа для вивчення англійської дітям і початківцям

25.09.2016

Статті автора: 51

Курси, репетитор чи школа для вивчення англійської дітям і початківцям

Президент України Петро Олексійович Порошенко проголосив 2016 рік - роком англійської мови, створивши безліч можливостей для вивчення першої міжнародної.Попит на репетиторів з англійської мови завжди був найбільшим, але окрім індивідуальних занять популярністю користуються і мовні школи та курси.Найчастіше постає запитання, що обрати:

- індивідуальні уроки з репетитором,

- курси

- (у випадку зі школярами) покластися на вивчення в школіВарто зважити всі “за” та “проти”.Потрібно бути особливо педантичним у цьому виборі, коли він стосується дітей, або початківців, які наважились вивчати іноземну.

Заняття на курсах

Усі уроки проходять у групах, зазвичай, у невеликих. В цьому є свої плюси та мінуси. Головна перевага - розмовна практика. Можна з легкістю прокачати свої скіли у спілкуванні, адже найчастіше на курсах саме на цьому і роблять акцент. Проте, дуже часто, окрім спілкування, майже нічому більше і не навчають, не використовують опрацювання граматичних та лексичних тем. І, звісно, для інтровертів та для тих, хто соромиться спілкуватись з незнайомими людьми та ще й незнайомою мовою - це велика складність. Тоді результат такого навчання може бути дуже незадовільним.Також варто звернути увагу на те, що на групових заняттях “однаково задіяний кожен учень” - це міф. На практиці виявляється, що більш активні учні «тягнуть» на себе ковдру, а менш активні є просто пасивними слухачами. А яка користь від просто пасивного слухання? І ніхто ж не винен у тому, що деякі люди по життю активні і голосні, а інші - ні.Щодо викладачів іноземної на курсах - то вони, зазвичай, є більш кваліфікованими та обізнаними, ніж репетитори. Адміністрація курсів зацікавлена в тому, щоб у них були досвідчені викладачі. Часто для педагогів організовують семінари, тренінги і методичні зустрічі. Але це, на жаль, не правило, і викладачі часто організовують роботу на свій розсуд.З цього критерію виходить і фінансова складова занять у групах. За одну годину на курсах може навчатись від 10 і більше учнів, які оплачують заняття. Оплата, зазвичай, проводиться помісячно і є нижчою, ніж погодинна оплата на індивідуальному занятті. Проте, варто звернути увагу, що чим нижча ціна - тим, швидше всього, нижча і якість викладання та знань педагогів, які готові отримувати за свою роботу невисоку оплату, розуміючи що їх рівень поки не гідний більшого.Також запам’ятайте, що після закінчення курсу, наприклад, рівня intermediate, зовсім не означає, що це дійсно intermediate. Фактичний рівень знань учня може бути як вищим, так і нижчим, а папірець зі штампом і підписом директора школи свідчить не про наявний рівень знань, а про те, що учень пройшов курс навчання.А що учні винесли з цього курсу – то вже інша справа.

репетитор англійської

Заняття у школі

У школах, зазвичай, клас ділять на дві, а то й на три групи для вивчення інозменої, адже навчити одразу 30 людей - неможливо! Також, ще в минулому році Міністерство освіти і науки України запровадило збільшення кількості годин на вивчення англійської мови у школах. Проте це не дає ніякої впевненості у тому, що це збільшить рівень знань школярів. Більшість дітей не любить або не вміє навчатись, особливо, коли мова йде про щось складне і нецікаве. Звісно, багато шкільних педагогів уміють поєднувати цікаве з корисним і знаходять “ключі” до дітей для того, щоб помістити у їх свіжі голови знання. Тому, якщо ваша дитина не обмежується тим, що знає, як відповісти на запитання “Ху із он д’юті тудей?” - їй підфортило. Адже зрозуміло, що для того, щоб вивчення інозменої в школі було ефективним - потрібно, щоб учням пощастило з вчителем. Також, безумовно, потрібно і батькам контролювати вивчення та виконання домашньої роботи дитиною, особливо в початкових класах. Дуже часто функції “контролера” виконання “домашки” батьки передають іншій людині - репетитору. 

репетитор англійської

Заняття з репетитором

Заняття з репетитором мають основну перевагу - індивідуальні уроки! Вся увага приділяєтсья виключно учневі. Якщо сприйняття інформації повільне або навпаки - викладач підлаштовуватиметься виключно під учня. Міф про те, що індивідуальні заняття передбачають мало розмовної практики можна легко розвіяти. Хороший репетитор зробить все можливе, щоб учень розмовляв якомога більше. Ідеальна структура такого заняття – опрацювання якоїсь граматичної теми чи лексичної групи і застосування нових знань чи слів у практиці.

Репетитор готуватиме і навчатиме учня для конкретної його цілі, будь це іспит, ЗНО, сертифікований екзамен, для роботи чи просто для себе.

Щодо фінансової складової такого вибору - то не потрібно думати, що репетитори просять мільйони за те, щоб поділитися знаннями. Насправді, через велику конкурентність багато репетиторів навіть занижують собі ціну, аби мати додаткових учнів.У нас ви зможете знайти репетиторів будь-якого рівня і будь-якого цінового рангу.

Сподобалась стаття? Оцініть

5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор Анна Г.

Репетитор з української мови та літ-ри та з англійської мови. Готую до ДПА, ЗНО, вступу до університету.

Статті автора: 51

Підібрати репетитора

Схожі статті

BUKI

Платформа, що об’єднує репетиторів та учнів

Створити профіль репетитора

Експертні статті від репетиторів