Дипломи, курсові, дисертації на замовлення

29.10.2016

Дипломи, курсові, дисертації на замовлення

Magnum Opus кожного студента - це дипломна робота, яка підтверджує те, що роки сидіння за університетськими партами пройшли не дарма. Так, процес написання диплому нелегкий, вимагає багато терплячості, посидючості, сталевих нервів та багато-багато натхнення. Проте, якщо дивитись на життя з позитивом, можна й у цьому знайти багато хороших і веселих моментів. Крики у вікно: “Халява прийди”, безсонні ночі, про які зі сміхом і страхом згадуватимеш ще довго, розуміння того, що ти дійсно експерт в темі свого диплому - пробуджує бажання розвиватись далі. Все це має приємний присмак і віяння в повітрі такого складного, але неповторного студентського життя. Але, ви не повірите(!) (сарказм), що деякі студенти готові платити гроші за те, щоб цього позбутися!

Замовив, забрав, підписався

Придбати диплом в Україні так само просто як сірники на ринку. Та що тут казати і дивуватися, коли навіть професори, пишучи свої дисертації вдаються до таких негідних злодіянь. А вони ж - ідоли для майбутніх освітян і професіоналів нашої країни.Знайти “фабрику”, яка пропонує послуги написання дипломних, курсових тощо дуже просто. Ба більше, на роздачі листівок біля університетів такі компанії не обмежуються, реклама присутня і в соціальних мережах. На замовлення виконують буквально всі типи робіт: домашні завдання, контрольні роботи, математичні і фізичні задачі, твори і есе, реферати, курсові, дипломні і дисертації”. Як правило, реклама висвічується із заголовком: “допомога в навчанні”, або “вступи до ВНЗ без зусиль”! Проте мова йде зовсім не про те, щоб допомагати і навчати, роботи виконують повністю за вас і видають вам готовий матеріал, або ж як кажуть працівники “біржі авторів” - “папір”. Так як конкуренція таких “агентств” на ринку дуже велика, всі намагаються показати свої особливості, серед яких постійно озвучують:

- високопрофесійність авторів, які пишуть роботи

- глибока обізнаність в темах

- оперативне написання

- висока унікальність робіт, тобто роботи легко пройдуть сервіст “Антиплагіат”Звісно, скільки б “клієнт” не заплатив за роботу, завжди виникає питання: що робити, якщо викладач попросить відповісти, або обгрунтувати роботу усно? Або, що робити, коли рішення математичної задачі потрібно буде пояснити? Проте і в цих випадках можна викрутитись:

- розібратись самому, перечитати декілька разів і так далі

- в послуги можна включити і супровід учня/студента на іспиті під час відповіді: автор зобов’язується виступити в ролі суфлера, тобто нашептати правильну відповідь у навушник.

Що замовляютьЯк вже стало зрозуміло - замовляють все! Проте, як показує статистика, найчастіше до таких компаній звертаються молоді економісти, юристи, чиновники. Та перше місце в цьому рейтингу посідають майбутні хірурги!Заявки дуже лаконічні: ніхто не залишає уточнюючих коментарів до того, як саме слід виконати завдання, на що звернути увагу. Адже для таких вимог потрібно добре розуміти, що саме задає викладач, до того ж уточнення - це вже половина роботи.“Я користуюся для заробітку сайтом, який дозволяє брати замовлення на виконання студентських робіт. Цей сервіс схожий на ті, через які працюють фрілансери, він дозволяє безпосередньо зв'язуватися з роботодавцем. Призначаєш ціни, вказуєш свої компетенції і навички. Потім чекаєш замовлень або відгукуєшся на вільні заявки. Ціна за курсову роботу - 200-1500 гривень, за дипломну роботу - 400-9000 грн . Там ми просимо затверджений план, робимо автореферат. Скарг, зазвичай, не буває - школярі погано вміють оцінювати результат. Студенти мінусують рейтинг, якщо викладач їх валить, хоча причини не скласти можуть бути різні.”Як кажуть, є попит - є пропозиція.

До чого це призводить

Сервіси пропонують “спасіння від тяжкої і рутинної роботи” і можливість “показати свої високі знання, не витрачаючи ні секунди на підготовку”. Часто експлуатують страх перед Зовнішнім незалежним оцінюванням, а вчителів описують, як наглядачів в місцях позбавлення волі. В будь-якому разі, розвиток цієї сфери понижує рівень знань школярів, студентів і навіть викладачів та професорів! Знижує довіру до ВНЗ, які випускають професіоналів, спеціалістів, магістрів інколи навіть з червоним дипломом! Багато людей ненавидять освіту України, паплюжать Міністерство освіти і науки України, а самі дозволяють собі вводити в оману викладачів, роботодавців і себе! І з цим обманом живуть дуже багато людей країни!

дипломи на замовленняХто пише

Невже викладачі, яким здають підозрілі роботи, нічого не помічають? А якщо вони все знають, то чому мовчать?У деяких вчителів просто не залишається душевних сил, щоб розбиратися, наскільки чесно кожен з трьох десятків учнів написав твір. Деяким - просто байдуже, ну, нехай списують і замовляють - їх проблеми!Перевірка студентських робіт теж вимагає зусиль. Групи в ЗВО можуть складатися і з п'яти, і з двадцяти п'яти чоловік. Це означає, що всі роботи потрібно вичитати, зробити висновки, щоб переглянути на оригінальність, подумати, які саме питання поставити кожному конкретному студенту. Багато викладачів просто не хочуть цього робити, а молоді, потрапляючи в невдалий колектив, швидко втрачають азарт.Зазвичай таку “заказуху” пишуть самі студенти, яким потрібна віддалена робота і гідний заробіток. Інколи співробітниками таких “агентств” стають мами в декреті, домогосподарки, або ті, хто не зміг знайти іншу роботу. Та не дивуйтеся, якщо замовляючи роботу - виконавцем замовлення буде ваш викладач! Так, дуже часто саме педагоги з університетів знаходять себе в цій ніші і заробляють “кишенькові гроші”.

Сподобалась стаття? Оцініть

5

На основі відгуків 1 користувачів

Схожі статті

BUKI

Платформа, що об’єднує репетиторів та учнів

Створити профіль репетитора

Експертні статті від репетиторів