Курси німецької мови в Гете-Інституті

Курси німецької мови в Гете-Інституті
Вивчення іноземних мов

    Інститут Гете – мережа освітніх центрів Німеччини, покликаних нести у світ культуру цієї країни, її мову, традиції тощо. Цей заклад є найкращим інформатором про все, що стосується ФРН. По суті, цей інститут прагне не лише проводити курси німецької мови, навчити людей розмовляти нею, а й укріпити німецько-…нські відносини, адже Інститути Гете розповсюджені по всьому світі (найбільша концентрація – у Європі).

Курси німецької мови в Гете-Інституті

    Інститут пропонує курси німецької мови, після закінчення яких необхідно скласти іспит. Індивідуальні заняття з репетитором, як правило, вважаються кращими, адже вся увага приділяється лише вам. Але групові заняття в Інституті Гете добре зарекомендували себе, ми зустрічали про них лише позитивні відгуки. І курси, і іспити диференційовані та платні. Ціна залежить від рівня: для курсів – від 3000 до 9000 грн за триместр, для іспитів – від 400 до 3000 грн, однак платити треба в євро та у повному обсязі (не частинами). Деталі можна дізнатися на офіційному сайті Інститута Гете. Є можливість записатися особисто чи в онлайн режимі, але перед навчанням обов’язково визначають рівень вашого знання німецької, щоб потім усіх слухачів розділити на групи.

 

    На жаль, в Україні лише один Інститут Гете у м. Києві (вул. Волоська, 12/4), але загальна мережа пов’язаних із ним закладів величезна і представлена читальними залами, центрами німецької мови, німецько-українськими культурними товариствами тощо.

 

    На офіційному сайті Інститута Гете можна також дізнатись про останні новини у  сфері мистецтва, освіти, музики, кіно, театру, літератури.

 

    Особливої уваги варта стипендійна програма «Міст до вищої освіти у Німеччині», яке дозволяє стати студентом німецького університету одразу після закінчення школи. Учасниками можуть бути учні 9 класу з високим середнім балом і знанням німецької мови на рівні А2 (як мінімум). Погодьтеся, що безкоштовно навчатися у ФРН – мрія чи не для кожного українця. Гідна освіта, успішне працевлаштування, нове середовище -  що може бути краще? Не зволікайте із вивченням німецької мови – зайвим ніколи не буде, а тільки працюватиме вам на благо.

Курси німецької мови в Гете-Інституті

    Хочу зазначити, що німці ставляться до свого нацистського минулого, як аборигени до з’їдення Джеймса Кука, однак провина за Другу світову війну прищеплюється ще з дитячого садку. Ми всі дорослі люди, досить мислити стереотипно і засуджувати нації за їх помилки. Як кажуть: «В чужім оці бачать зразу, а в своїм ні разу».

 

    Що вас чекає у Німеччині? Октоберфест, татуйовані та пірсинговані жінки та чоловіки (це в Німеччині дуже популярно), високий рівень культури та багато солодкого (німецький шоколад – один із найкращих за смаком та асортиментом). Як на мене, непогані умови. Willkommen in Deutschland!

Автор:

Оцініть новину