Розвиваючі ігри для дітей

Розвиваючі ігри для дітей
Для батьків

   Діти люблять побавитись із однолітками. Коли постає вибір між навчанням і можливістю подуріти, то він очевидний. Розвиваючі ігри для дітей – чудова можливість зробити заняття захоплюючими. Діти самі захочуть вчитись, якщо це буде цікаво. А ось і способи, як це зробити.

 

     1. Римоване доміно. Вам знадобляться ножиці, маркер і папір. Виріжте із паперу прямокутники. Посередині кожного з них намалюйте лінію. З кожного боку від лінії напишіть слова, як зовсім не римуються. Зрозуміло, що на інших картках мають бути слова, що римуються до цього слова. Інші правила можна запозичити із класичного доміно. 

Розвиваючі ігри для дітей

    2. Ще одним варіантом розвиваючих ігор та пауз може бути таке: напишіть на дошці декілька незв’язаних речень. Поділіть клас на групи та запропонуйте дітям скласти текст, у якому написані речення будуть цікавою розповіддю на конкретну чи вільну тему. Це гуртує учнів, вони  разом шукають вирішення проблеми та прислухаються до думки однокласників.

 

   3. Гра, що розвине образотворчі здібності школярів: діти сідають спина до спини; один учень описує частину тіла, на яку дивиться, а інший намагається її намалювати. Таку гру можна практикувати на уроках біології чи малювання. До того ж, результати бувають дуже кумедними.

Розвиваючі ігри для дітей

   4.  Клас ділять на 2 команди. З кожної команди виходить представник – обидва грають в камінь/ножиці/папір. Учень, що програв, мусить відповідати на питання вчителя. Питання можуть стосуватися конкретної теми чи мати загальний характер. І так по черзі, поки одна з груп програє, тобто в ній не залишиться гравців. Команда-переможець отримує солодкі подарунки.

 

   5. Щоб учні не знудились, використовуйте «медіа-перерву» - вмикайте на уроках смішні відео тривалістю 2-5 хвилин. Це один із способів «психологічної розрядки». Зараз майже кожна класна кімната оснащена комп’ютером і має доступ до Інтернету. Тому це буде неважко, а діти оцінять неординарність ваших занять.

 

   6. Активні перерви під час чи між заняттями – найкращий спосіб пробудити школярів. Під час таких пауз запропонуйте дітям ходити по класу із пластиковими тарілками на голові. Нехай це по-дурному, але цікаво! Діти люблять веселощі. Той, хто загубив тарілку, повинен чекати на допомогу однокласника. Той, у свою чергу, має підняти головний убір друга, не знімаючи з голови свій.

Розвиваючі ігри для дітей

    Розвиваючі ігри для дітей – чи не найкращий спосіб реформувати нашу освіту. Без законопроектів і державних коштів – просто зробіть уроки цікавими. Учні тому й не хочуть ходити на заняття, бо вони страшенно занудні. Вчителі ж не можуть навчити дітей. Лише надихнути. А як це зробити? Відчуйте себе дитиною, подумайте, щоб ви хотіли побачити і вивчити  на уроках хімії чи фізики, біології чи географії.

 

    Діти обожнюють спецефекти, яскраві кольори, а також щирість і відкритість. Не ховайте за стіною субординації справжні почуття. Покажіть учням, що ви любите свій предмет і хочете поділитись своєю любов’ю із ними. 

 

Читайте також: Нетрадиційні та приватні школи

Автор:

Оцініть новину

Часто задаваемые вопросы про Репетитор Подготовка к школе

Как правильно выбрать репетитора?

Чтобы выбрать наиболее оптимального Репетитор Подготовка к школе, рекомендуем обратить внимание на следующие параметры преподавателя: ставка за час работы, количество позитивных отзывов, район преподавания, опыт работы и наличие диплома о образовании.

Для чего необходим репетитор по предмету "Подготовка к школе"?

Правильно подобранный репетитор может за несколько месяцев улучшить уровень знаний своего ученика. Это позволит последнему:
- улучшить свои оценки в школе;
- набрать максимальное количество балов по результату сдачи ДПА и ЗНО;
- успешно сдать вступные экзамены в университет;
- повысить мастерство и квалификацию в творческих предметах.

Как выбрать репетитора для занятий онлайн/по скайпу?

Для просмотра репетиторов с возможностью занятия по скайпу/онлайн, необходимо в поле фильтра "Где планируете заниматься?" выбрать выбрать опцию "онлайн". В этом случае, вам будут предложены репетиторы сугубо с опцией удалённых занятий. Дополнительно, в анкете каждого репетитора вы можете найти отметку, занимается ли выбранный репетитор по скайпу. Для того, чтобы убедиться в наличии данной опции занятий, обратите внимание на блок информации "Места занятий" и пункт "По скайпу:".

Как долго длится курс занятий с репетитором?

Оптимальная длительности курса занятий с репетитором зависит от ваших нужд и целей подготовки. Так, например, средняя длительность курса для:
- подготовки к ЗНО составляет 4-10 месяцев;
- подготовки к школе составляет 5-8 месяцев;
- подготовки до ДПА составляет 3-6 месяцев;
- университетских курсов составляет 4-7 месяцев.

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Порівняння приголосних звуків китайської на української мов

Продовжуємо порівняння звуків китайської та української мов

Автор: Олександра В.

Визуализация дерева знаний

Для повышения успешности освоения чего-либо нового существует ряд универсальных приемов. В данной статье освещается один из них - визуализация взаимосвязанных целей - новых и ранее поставленных. Приводится пример соответствующего программного инструмента.

Автор: Юрій Т.

Індивідуальне навчання чи школа: всі «за» і «проти» при виборі для дитини з інклюзією

Ви сумніваєтесь, чи давати дитину з інклюзією в школу? Прочитайте цю статтю.

Автор: Андріан Г.

Особливості підходу у підготовці до школи та навчання дитини з інклюзивністю

Ви маєте дитину з інклюзією і не знаєте як розпочати та провадити з нею навчання? Прочитайте ці поради!

Автор: Андріан Г.

Мотиваційна стаття, призначена для тих хто вивчає, або збирається вивчати іноземну мову

Стратегія вивчення іноземної мови

Автор: Олексій П.