Як вивчити італійську?

10.06.2017

Як вивчити італійську?
Вивчення іноземних мов

Зміст:

 

1. Навіщо вивчати італійську?
2. Як освоїти італійську мову?
3. Як не закинути вивчення італійської мови?

 

У сучасному світі вивчення іноземних мов — стало важливою частиною будь-якої навчальної програми. Не стало винятком й вивчення італійської мови. Вона може знадобитися у багатьох випадках. Подорож за кордон або співпраця з іноземними партнерами — її знання може стати у нагоді.
Але проблема полягає у тому, як вивчити італійську. Це можна зробити різними способами: у школі, з репетитором або займатися самостійно. Якщо перепробувати усе, то можна знайти найкращий варіант.
Італійська мова є прямим спадкоємцем латинської. Знаючи основні граматичні правила і володіючи достатнім словниковим запасом, можна з легкістю пізнати культуру італомовних країн і зрозуміти характер їх народів.
 

Навіщо вивчати італійську?1. Італійську мову важливо вивчити перед тим, як Ви вирішите відвідати країни, в яких нею розмовляють. Часто в туристичних поїздках можна відвідати різного роду екскурсії. Відвідуючи Колізей і слухаючи пояснення гіда італійською мовою, Ви зможете зануритися в історію Італії і пізнати її дух. Це допоможе її освоїти.

2. Багато джерел інформації — книги, журнали, довідники — не мають перекладів на російську або українську. Знаючи італійську, можна читати статті і зрозуміти, що саме там було сказано і який вона має сенс.

3. Можна буде спілкуватися з друзями по листуванню, і розуміти кожне їхнє слово. Це розуміння залежить від того, як швидко вивчити італійську мову. Самостійно навчаючись, Ви зможете навіть поповнювати словниковий запас при спілкуванні з друзями, і знати, що говорить вчитель на уроці.

4. Італійська важлива і для бізнесу. Спілкування з діловим партнером однією мовою допоможе уникнути непорозумінь і усуне необхідність користуватися послугами перекладача.

Навіщо вивчати італійську?

 

Як освоїти італійську мову?1. Постарайтеся з'ясувати, що саме Вам необхідно, і яка тематика для вивчення важлива. Такими тематиками може бути вивчення з нуля, або використання специфічної термінології. Необхідно усвідомити, що вивчення італійської мови з самих азів вимагає підбору відповідної літератури і графіка проведення занять. Це може надати репетитор італійської мови, який підкаже, що читати.

2. Для початку важливо сформувати необхідний словниковий запас. Базові слова, які зустрічаються в повсякденній мові, повинні бути засвоєні в першу чергу. Назви предметів, речей, квітів, тварин, те, що ми вживаємо щодня. Знаючи їх, можна спілкуватися вільно, не боячись, що тебе не зрозуміють. Вправи для засвоєння варто проводити регулярно.

3. Паралельно з освоєнням нових слів і словосполучень, необхідно освоювати граматику італійської мови. Правильна побудова фраз і вживання виразів становить лише малу частку всього володіння мовою. Поєднання іменників з прикметниками і дієсловами може допомогти висловити тільки найпростіші думки. Співрозмовник Вас зрозуміє, але грамотність вираження думки може постраждати. Найбільш важливими є додаткові частини мови і обороти в пропозиціях.

4. Коли Ви вже трохи освоїте італійську мову, намагайтеся прислухатися до розмов людей, які Вас оточують. Слухайте те, що говориться в транспорті, бібліотеці, інтернет-клубі. При цьому в думках намагайтеся перевести ці вирази на італійську мову. Це допоможе сформувати швидке розуміння і розробку розмовної мови. Так Ви не будете губитися, якщо співрозмовник задасть чергове запитання або заведе розмову на якусь тему. "Як швидко вивчити італійську?" — таке питання більше не виникатиме.

Як освоїти італійську мову?

5. Дивіться фільми італійською. Сприйняття мови на слух набагато корисніше, ніж це робити тільки по книгах і самовчителях. Інтонації, вживання певних фраз дасть можливість зрозуміти, в яких саме ситуаціях їх варто вживати. Деякі актори вживають "чисту" мову, не "ковтаючи" слова і промовляючи їх більш-менш повільно. Таке вивчення дозволить докладно ознайомитися з мовою, і знати, що і коли говорити.

6. Вигадайте для себе діалогів. Спробуйте подумки "прокрутити" певну ситуацію, в якій Ви б виступали в якості співрозмовника. Для цього досить собі уявити ситуацію, в яку можна потрапити щодня. Громадський транспорт, кафе, готель — з усім цим зіткнешся кожен день.


7. Навіть при такому вивченні може знадобитися допомога джерел з вивчення італійської мови. Це можуть бути підручники, робочі зошити або словники. Використовуючи їх щодня, можна привчити себе до того, щоб звертатися за їх допомогою, якщо не знаєш переклад слова, або забув граматичне правило.


8. Варто завести собі декілька блокнотів. Так навіть робить викладач. Одні будуть виступати в якості словників, куди можна записувати невідомі слова, інші — будуть зборами граматичних правил. Можна окремий зошит виділити на те, щоб писати твори, тренуючи формування мови, або робити вправи.

 

Повернутися на початок

 


Італійська мова

Як не закинути вивчення італійської мови?При вивченні будь-якої мови важливий і емоційний настрій. "Не говори — не вмію. Говори — навчуся!" — таким має бути налаштування перед тим, як берешся до вивчення будь-якої дисципліни.

Починаючи вивчати італійську, зрозумійте, які вигоди його знання Вам дає:
1. Читання книг і журналів можна буде здійснювати без перекладача.

2. Спілкування з іноземцями буде легким, а при поїздці в Італію не знадобиться жестами та мімікою говорити, що Вам необхідно.

3. Ви зможете насолоджуватися переглядом фільмів без субтитрів або з подвійним перекладом.

4. Культура і звичаї народу також пізнаються через мову. Ви дізнаєтеся, як мислять іноземці, які розмовляють італійською.

5. Вивчивши мову, можна буде вести ділові переговори для укладення вигідних угод. При переговорах про справи часто частина суті сказаного втрачається під час перекладу. Можна буде розуміти значення фраз і пропозицій безпосередньо.

6. Подорожі або навіть життя за кордоном в країнах, де використовується розмовний варіант мови, стане простою справою. Якщо виникне бажання відвідати Рим або Турин — це не становитиме особливої ​​проблеми. Розмови на будь-які теми з жителями країни стануть приносити вам задоволення.

 

Повернутися на початок

 


Репетитор італійської мови
 

Починайте вивчати італійську зараз!Сервіс Букі пропонує Вам широкий вибір репетиторів, які викладають розмовну італійську. Використовуйте систему фільтрів на сайті, і вчитель буде знайдений.
Такими критеріями є ціна за одне заняття і місце його проведення. Можна проводити заняття вдома у викладача, або вдома у Вас. Репетитор проводить уроки і в режимі "онлайн".

В анкеті репетитор італійської вказує досвід роботи і свою спеціалізацію — це і розмовний рівень, і підготовка до олімпіад.

Кожен попередній клієнт може залишати відгуки про уроки репетитора. Прочитавши їх, оформіть заявку. Електронна система її обробить, і викладач італійської буде знайдений. Після того, як він з Вами зв'яжеться, уроки можна буде почати найближчим часом.

Виникають питання — замовляйте додаткову послугу "зворотний дзвінок". Вона повністю безкоштовна.

Професійний адміністратор сервісу Буки передзвонить Вам і уточнить все, що Вас цікавить.

Вам може бути цікаво:
Британські вчені довели, що британським вченим не довіряють
Інтерв'ю з репетитором: через компанію Букі я знайшла 42 учнів

Автор:

Оцініть новину

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Різниця між італійською мовою на півдні та півночі Італії

Чим відрізняється італійська мова на півдні та півночі Італії

Автор: Анна К.

Як знаходити прийменники в реченні? Три лайфхаки

Прийменники поряд із частками та сполучниками, є важкими для ідентифікації. Але є деякі підказки, які спрощують пошуки прийменників у тексті. Прочитайте лайфхаки та спробуйте перевірити себе на вправах.

Автор: Ілона С.

Instagram-ресурси для вивчення італійської мови

5 Instagram-сторінок, які будуть корисними при вивченні італійської мови

Автор: Анна К.

Італійські вирази (modi di dire), які вартує знати особам з високим рівнем володіння мовою (2 частина)

2 частина відомих італійських виразів, які дозволять говорити як справжні італійці

Автор: Анна К.

Як підходити до конфліктних учнів

Інструкція що робити якщо ваш учень не виконує домашні завдання, агресує, негативить, має поганий настрій.

Автор: Світлана І.